Перегляд одного допису
Старий 30.04.2016, 11:33   #51
Dudia
 
Реєстрація: 23.04.2012
Звідки Ви: м. Київ
Дописи: 33
Сказал(а) спасибо: 9
Поблагодарили 30 раз(а) в 12 сообщениях
Після проведеного Чемпіонату Києва з лову риби фідером наша команда вирішила прийняти участь у відкритому Кубку Києва з фідерної ловлі у парному розряді 2016 року.
Було вирішено виставити дві команди: «Flagman Ukraine»: Сергій Римаренко та Олексій Страшний та «Flagman Ukraine-2»: Чергавий Віталій та Костянтин Бабич.
Вся підготовка до цих змагань проходила у дружній атмосфері. Зважаючи, що основний нахил нашої підготовки був сконцентрований на Чемпіонаті Києва, було витрачено багато часу, тому жодного тренування перед цими змаганнями ми не провели.
Враховуючи здобутки Чемпіонату Києва вирішили нічого не змінювати в прикормочній програмі, тому Flagman серії Gold, а саме Secret roach black та Gold super canal Skimmers – це наш вибір. Зрештою всі інші компоненти оснащення були також залишені без змін.
Субота, 23.04.2015 року змагання. Після жеребкування я потрапляю до зони А, так само як і Олексій, правда між нами суттєва відстань, я в 14 секторі він в 5 секторі. Сергій с Костею потрапляють до зони Б.

Підготовка до старту була проведена в спокійні атмосфері, що жодним чином не викликало ніякого мандражу, а навпаки тільки приємне спілкування, багато жартів та позитивних емоцій. Може здатися, що жодного азарту не було, можливо так воно і було, але все змінилося після сигналу, що ознаменував початок стартового закорму. Тут почалась робота. Можу сказати однозначно, що порівняно з чемпіонатом Києва риба вела себе діаметрально протилежно, змінився її розмір (набагато менше по розміру), реакція на подачу корму та ефективність насадки. Якщо на чемпіонаті Києва в мене рідко бувало таке, що наживка залишалась цілою, то на цих змаганнях це стало абсолютно нормою. В деякі моменти наступала паніка.

Неодноразово акцентував увагу, що мені бракує досвіду виступів, тому в момент найбільш напружений я позабув про команду, про можливість, навіть дистанційно порадитись с хлопцями, а залишився сам с собою. Як це вплинуло на результат, а дуже просто, фінальне зважування - 12 результат в зоні. Олексій показав свій клас, перший в зоні, так само перший у особистому заліку. Про командний результат навіть не буду вести мову, оскільки два 12 місця, це не є запорукою високого загально командного місця.

Вказані змагання є тим лакмусовим папірцем який вказує, що команді треба більше працювати, більше виїздити на тренування, та не опускати руки, а долати перешкоди та здобувати кращий результат.
Мої вітання призерам змагань.
Висловлюю подяку компанії Worm Expert за якісні тваринні компоненти.
Компанії Флагман велике спасибі за допомогу в підготовці до змагань.
Що ж, сезон в розпалі, необхідно наполегливо працювати, тому вперед на водойму і до зустрічі там.

Востаннє редагував Dudia: 01.05.2016 о 22:12.
Dudia зараз поза форумом  
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Gold (04.05.2016), Hot-Yox (27.05.2016), ivb07 (30.04.2016)