Перегляд одного допису
Старий 08.10.2014, 22:16   #136
Radul
 
Аватар для Radul
 
Реєстрація: 12.09.2009
Звідки Ви: Рівне
Дописи: 1.024
Сказал(а) спасибо: 7.699
Поблагодарили 7.721 раз(а) в 684 сообщениях
перевівся на іншу посаду, став ходить як всі нормальні люди на роботу з понеділка по п"ятницю вільного часу здається взагалі нестало.

Цитата:
Допис від Radul Переглянути допис
запал не спав, так що якщо ніщо не переб"є скоро знову на річку, як кажуть раз на раз не приходиться.
Удачі Вам!
як відчував.снаряга в машині і тут дзвінок мами тещі:
-кабанчик не їсть, потрібно хірургічне втручання.
а тут соми з судаками тиждень хвостами очі труть у вісні, щож зробиш їду, снаряга в машині. свіжина пішла в суху. одне радувало, через село протікає річка але ходжена переходжена. їду трохи подалі від легко доступних місць. погода сонячна, а водичка стала ще холодніше. піддівон з костюмом сівшою 7-кою дав натяк майже відразу що довго плавати не буду хоча робота проти течії можливо зігріюсь.
пройшовши по берегу замітив ще одного пірнальщика (на першому фото), я їх на запах вже відчуваю по березі проходячи. ну ми з ним не зустрілись. місця не сильно закоряжені, риба бралася тут різна так, що подумки згадую затоплені не видимі корчі, щоб не проминути. знаходжу хороший розлогий завал прямо на руслі. сильна течія огинає його зі всіх сторін, відпочити можна лише за ним. обнирюю його не поспішаючи, проходить хвилин 15, я вже добрався до самого початку. тут під навісом корчів глибока промоїна з незначним углубленням і шаленою течією, а з іншої сторони непролазні гілки з течією. пробую пронирнути з підмоїни, трохи зносить, скільки можна пройшов, нічого не видно. і в цей момент зацепився пояс, розтібнулась пряжка і він злітає з мене. відпочив і думаю як то зануриться але все виходить, в суматосі забув, що жилєтка з половиною грузів ще на мені. на нирку п"ятому знайшов. вже думав сплавлятись далі але думаю дай загляну ж всетаки з іншої сторони, і сам собі " стоїть там сомисько й каже, довго ще воду каламутить будеш?"
вихожу в самий початок завалу ниряю, шкребусь, пробираюсь в глибину і тут передімною на краю течії він, хватаюсь обережно за гілку і бум в загривок. він в низ по течії, я на верх. хто кого, катушка не розмотується, затягнув як пояс діставав, не панікувати, відпустив катушку і спокійно на верх, притримуючи линь. на другому нирку бачу що він вийшов на ту сторону завала але линь не перехлеснувся. піднирнуть і пройти через завал можливо, течія допоможе але можна зацепиться десь там линьом. відпускаю катушку, стравлюю линь в надії що сом сам вийде з завала. прив"язую рушнийю до надійного сука і заходжу з заді. сом ніби в хованки почав гратися, я з однієї сторони заходжу він підіймається і за корчами на іншу сторону, нарешті йому вже надоїло і він трохи втихомирився. ниряю знаходжу линя, підтягую трохи до себе, захвачую за жабри і назад, хоч би линя вистачило. відміряв якраз, трубка на поверхні, сом міцними але не різкими рухами пручається. на кукан, пронирнув відстібнув булавку і все в мене гарно вийшло. гарпун погнутий, одного флажка немає, під мишку ружоло й до машини.
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_3898.jpg
Переглядів: 290
Розмір:  92,2 КБ
ID:	382307   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_3915.jpg
Переглядів: 251
Розмір:  115,5 КБ
ID:	382308   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_3916.jpg
Переглядів: 265
Розмір:  144,3 КБ
ID:	382309   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_3917.jpg
Переглядів: 257
Розмір:  218,2 КБ
ID:	382310   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_3918.jpg
Переглядів: 429
Розмір:  313,7 КБ
ID:	382311  

Radul зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
66 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей