Перегляд одного допису
Старий 03.12.2008, 17:35   #16
tosi
 
Аватар для tosi
 
Реєстрація: 11.04.2006
Звідки Ви: м.Львів
Дописи: 2.275
Сказал(а) спасибо: 449
Поблагодарили 3.930 раз(а) в 610 сообщениях
Окунь:
1. ZipBaits Rigge 35f - колор пофіг, в мене їх багато . На дністровській течії більше сподобався його тонучий брат ZipBaits Rigge 35SS color L-029.
2. ZipBaits Baby Hickory SR - але чомусь тільки на Дністрі
3. Lucky Craft Bevy Proper (tuning) - тюнінг від Богдана (Idus) і полягав в знятті пропелера і огрузкою вольфрамовою нахлистовою головкою.
Ну і як просив МО, для затравки хотілось би відзначити воблер маловідомої самурайської фірми Alfred а воб називається замисловато @MM 30мм 2,9гр (на фото той що без лопасті). Купав його тільки один раз, зловив парочку окуньків відразу і після поімки щучки зняв його від гріха подалі (так як був в єдиному екземплярі), зараз поновив залишки і приділю йому увагу вже в наступному сезоні. Воблер має дуже мяку гру, яка полягає в перевалюванні з боку на бік.
Щука:
1. Lucky Craft Bevy Proper (tuning) - на меляках ну дуже добре
2. Jackall br. Chubby SR - правда на Дністрі
Голавль:
1. ZipBaits Baby Hickory SR - колір пофіг (просто в мене були всі гарні японські колори . Воблер дуже устойчивий і суперпрохідний, ну і дальнобойний.
2. WaterLand Sonicra 205 - колір чорний. Проводка повільна.
3. WaterLand Sonicra 265 - колір в мене особливий спецназовський Незамінимий воб коли потрібно провести по течії, дуже швидкій течії
Долучені зображення
Тип файлу: jpg rigge35.jpg (112,9 КБ, 705 переглядів)
Тип файлу: jpg sonicra205.jpg (122,6 КБ, 942 переглядів)
Тип файлу: jpg sonicra265.JPG (149,0 КБ, 835 переглядів)
Тип файлу: jpg LC_Prop.jpg (87,7 КБ, 906 переглядів)
Тип файлу: jpg BH.jpg (123,9 КБ, 880 переглядів)
Тип файлу: jpg alfred_web.jpg (113,9 КБ, 874 переглядів)
tosi зараз поза форумом