Перегляд одного допису
Старий 09.08.2019, 19:48   #30
Vladfisher
 
Реєстрація: 26.02.2018
Звідки Ви: Киев.
Дописи: 9
Blog Entries: 1
Сказал(а) спасибо: 4
Поблагодарили 387 раз(а) в 9 сообщениях
Ранковий щук

На годиннику була сьома ранку, а я відкрив очі і вже не хотів спати, ніби і відпустка, та все ж звичка вставати зранку вяла гору. Перекусивши, приймаю рішення пройтись перевірити що там на моїй домашній водоймі. Але там мене чекав неприємний сюрприз, озеро і так заросле і місць для риболовлі майже немає, а вони щей зайняті поплавочниками. Як виявилось, в озеро запустили цілу машину амура і коропа, але від тієї машини хоть би залишилась хоча б кілька рибок , так як людьскій жадності немає міри, і навіть маленькі амурчики з долоньку які були запущені щоб чиститти озеро від трави, опинялись у пакетах. Порадував лише водяний трактор, чи як його там, який пригнали, що б хоч трохи очистити озеро від водоростів.

Так як місць майже не було, я став там де було вільно і почав перебирати приманки. Вистрелив Usami Shirasu 58SP-SR. Цей недорогий воблерок справжнє відкриття цього сезону, він просто чудово підходить для ловлі мілкої щуки, а за рахунок свого півметрового заглиблення може проводитись навіть у досить мілководних і зарослих місцях.

Делікатний твічинг з короткими ривочками і паузами по 2 - 3 секунди приніс ось таку чудову щючку, яка попливла підростати.

Порибаливши, зайшов ще на садіон трохи позайматись. Ось така вийшла ранкова не то рибалка не то пробіжка.
Не обов'язково чекати повноціних виїздів на риболовлю, часто відвести душу можна і поруч з домом.

Востаннє редагував Vladfisher: 09.08.2019 о 21:51.
Vladfisher зараз поза форумом  
27 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей