Перегляд одного допису
Старий 22.11.2016, 23:26   #84
Lammer
 
Реєстрація: 22.02.2012
Звідки Ви: г.Суми
Дописи: 341
Сказал(а) спасибо: 446
Поблагодарили 1.045 раз(а) в 133 сообщениях
Цитата:
Допис від SHREDDER Переглянути допис
Вот очень наглядно. Ничего пилить ненадо... Вопрос только в нанесении латуни на пруток ....

https://www.youtube.com/watch?v=i3oqF_oqUP0
Надившись таких відео на ютубі я якось загорівся сотворить вольфрамову мормишку ( не порошкову звичайно, а з прутка) Прийшлось накупить всяких прибамбас , назву яких вже і не памятаю, тому буду називать по-нашому, по сільському, типа насадка на дирчалку для прорізі. Ну по фото буде зрозуміло. Вобщем , основа - вольфрамовий електрод (я брав тройку, бо хотів маленькі мормихи) на кінці прутка сточував форму мормишки на мілкозернистому наждаку на самих високих обертах. Потім маленьким алмазним кругом (40 грн в магазині для стоматологів(узнав що і такі в світі є)) робив продольний пропил по тілу мормишки(на фото спорчена заготовка - криво пропиляв). Потім цим же кругом (діаметр 22 мм, товщина 0,3-0,4 мм) відрізав від прутка і після сточував і заокругляв "попу" мормишки. По задумці тут повинен був статися хеппі-енд (швиденько гальвануть заготовку і впаять в проріз крючечок з відогнутим вушком), ан нет.... Гальвануть якраз і не вийшло, бо дуже недружній фольфрам до мідніння в простому купоросі, як на ютубах показують.. Мідь вроді і осідає, тільки починаеш паяти- відвалюється разом з гачком... Помучився я з цим, навіть виходив на звязок з одним рассейским виробником вольфрамових мормишок :http://teamfisher.ru/topic/page/3/#post-3632 де отримав гарну відповідь - гальваніка такий складний і маловивчений предмет, що ми самі тут хрен панімаем, як воно у нас так виходить.. Ну шо ти з тих кац...в візьмеш? Вобщем, шоб не стидно було в зеркало сматреть, обмотав ( примотав я гачки до заготовки тонкою мідною проволочкою в один ряд, добре пролудив все, трошки шліфонув, і вишла така собі хрень- кусочок обточеного вольфрама в капсулі з облуженої мідної проволоки... Зробив аж 2 мормишки по себестоімості гривен так по 150...(прибамбаси з гальванікою разом) Ну оце такий мій досвід виготовлення "чисто" вольфрамових мормишек.. Я Їми навіть не ловлю - тримаю на випадок, якщо мені ще захочеться ще якусь "інновацію" дома сотворить - подивлюсь, вспомню усьо і попускає... Далі фото:
Долучені зображення
Тип файлу: jpg IMG_20161122_223516.jpg (141,6 КБ, 187 переглядів)
Тип файлу: jpg IMG_20161122_223604.jpg (146,0 КБ, 213 переглядів)
Тип файлу: jpg IMG_20161122_223707.jpg (52,2 КБ, 183 переглядів)
Тип файлу: jpg IMG_20161122_223718.jpg (72,3 КБ, 196 переглядів)
Lammer зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
18 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей