Перегляд одного допису
Старий 18.09.2018, 16:15   #126
SEMEN
 
Аватар для SEMEN
 
Реєстрація: 31.03.2006
Звідки Ви: Киев
Дописи: 2.553
Сказал(а) спасибо: 2.999
Поблагодарили 6.374 раз(а) в 712 сообщениях
Цитата:
Допис від AK Переглянути допис
Семеныч, а расскажи несколько секретов всем, как удалось наловить дофига рыбы.
И про корм, если можно. Меня ты познакомил с кормовыми новинками, думаю всем Домовым будет тоже интересно. OK?
Кхе, кхе... Та будь ласка
Почну з того, що ніколи б не подумав, що настане той день, коли почну ловити прикормкою Флагман, та ще й ловитиму нею на змаганнях... ! Заслуга в тому Олексія Пугача, який є розробником останніх серій прикормок від Флагман, в т.ч. преміальних серій Флагман Гранд. Льоху я знаю давно, ще коли він тільки починав свій шлях в риболовному спорті. Довіра до його прикормок з"явилась роки чотири тому, коли у Ібіса почались серйозні перебої з поставкою Сенсаса, окрім якого я не признавав жодної іншої прикормки, на додаток ціни стали зовсім не підйомними . Спробувавши декілька разів GStream (розробником якого на той момент був Олексій) зрозумів, що прикормка абсолютно робоча, чудово збирає будь-яку рибу.
З цього моменту я повністю переключився на даний корм, який незмінно давав чудові результати. З переходом Олексія в Флагман і з появою його нових прикормок, як кажуть, скрєпя душою , перейшов і я на них . Сказати, що на даний момент добре розібрався, нажаль не можу, поки що не всіма видами довелось половити, але по тому що спробував абсолютно точно можу сказати, прикормка дуже і дуже пристойна! Впевнений, що вона в стані скласти серйозну конкуренцію будь-яким кормам від найкращих європейських брендів...

Проконсультувавшись з Олексієм Пугачем відносно прикормки під набережну, закупив Флагман Гранд Скімерс. Враховуючи, що довгий час на набережній не ловив, вирішив декілька разів потренуватись, щоб протестувати прикормку, зрозуміти що по течії, дистанції, та перевірити інші нюанси. Перше тренування відразу показало, що риби багато і вона досить крупна. Ловив без додавання живих компонентів, плюс неправильно вибрав дистанцію, тому результат був так собі, не більше 3-х кг. Зробивши висновки, наступні дві рибалки принесли повне розуміння водойми.
- Дистанція: 40-45 метрів, де чисте дно, з мінімальною присутністю дрейсени.
- Поводки: оптимальна товщина один метр, товщина жилки 0,165 - 0,185 різниці ніякої.
- Гачки: враховуючи розмір риби нав"язав від №10 до №8. В результаті найкраще працювали №8, пізніше скажу чому.
- Вага годівнички: до струї 80 гр., по струї, 90, 100, 110 гр.
- Живі компоненти: шпарений опариш пробками в годівничку, на гачку живий опариш, пінка, або їх комбінації та кількість (потрібно було постійно міняти).
- Спреї: на мій погляд працювали, причому бризкати потрібно було багато, як на годівничку, так і на насадку.
- По рибі: 70% улову складали подусти, чи рибці (я їх не розрізняю), решта крупна густіра, рідко крупний синець, трохи більше крупної білоглазки (в турі влетіло дві батонисті плітки, грам під 300, а може й більше). Така велика кількість подусто-рибця для мене так і залИшилась загадкою, адже в такій кількості і такого розміру я їх ніколи не ловив. Риба надзвичайно сильна, на виважуванні до самого кінця на стільки сильно впирається, що поки доведеш до підсаки, руки реально німіють . Власне кажучи, восьмий номер гачка і був продиктований наявністю великої кількості саме цієї риби, адже її вага складала 250-600 гр. Враховуючи силу спротиву при виважуванні і досить слабкі губи, маленькі гачки їх просто різали, внаслідок чого багато риби до підсаки не доходило.

Дані напрацювання на 100% спрацювали в неділю, хоча було побоювання, що похолодання внесе корективи і щось піде не так. Все пішло за планом, ловилась майже вся та сама риба що і на тренуванні, навіть крупніша, за винятком одного нюанса . Користуючись нагодою, хочу передати "привіт" колезі який сидів нижче мене . Друже, ти відчайдушно рубив мене майже всі три останні години, при цьому жорстко покурюючи бамбук . Я так і не зрозумів навіщо це було робити, адже риби з моєї дистанції ти так і не побачив . Якби ми йшли в рівень і ціна питання була б хто кого, я б ще зрозумів, але майже три години нічого не ловити і все одно в темпі фігачити одну дистанцію - це для мене вибух мозку…
Рибацюги, перепрошую за ложку дьогтю в бочку меду, але я навмисно описав дану ситуацію, щоб ви розуміли, що результат результатом, але не потрібно забувати і про елементарну етику. Завжди задумуйтесь, чи будете ви задоволені своїм результатом, розуміючи, що досягли ви його лише завдяки тому, що підклали свиню іншому... Якось так
Ні хвоста, колеги
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  Подуст 2.jpg
Переглядів: 80
Розмір:  256,4 КБ
ID:	738501   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  Подуст 3.jpg
Переглядів: 82
Розмір:  200,2 КБ
ID:	738502   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  Густера.jpg
Переглядів: 75
Розмір:  236,2 КБ
ID:	738503   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  Улов.jpg
Переглядів: 117
Розмір:  387,7 КБ
ID:	738504  

Востаннє редагував SEMEN: 18.09.2018 о 16:54.
SEMEN зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
19 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей