Перегляд одного допису
Старий 07.02.2020, 11:39   #60
Юстас-авто
 
Реєстрація: 03.03.2019
Звідки Ви: Київ
Дописи: 29
Сказал(а) спасибо: 12
Поблагодарили 29 раз(а) в 10 сообщениях
Цитата:
Допис від Oldmen_a Переглянути допис
А не пробовали связаться с SVS на форуме, он возможно смог бы прояснить ситуацию.
А по сути сочувствую.. взять новый мотор и столько времени пролюбить за свои же деньги...
Мое ИМХО - никто Вам блок не менял, тк при регистрации вписывают номер двигателя (не знаю как у Сузуки номер двигателя= номеру блока или нет) Т.е. при замене блока - Вам должны были выдать Акт замены или счет справку на новый блок. В противном случае на воде у вас могли бы быть большие и длительные проблемы... Вероятно пользуясь случаем, АБС-моторс решило подзаработать на производителе, "списав" Ваш блок и кустарно его починив... с этим и связано молчание.

Ну и в данной ситуации я бы уже не соглашался на ремонт, за столько времени двиг уже мог сгнить валяясь у продавца... Требуйте замену и оплату всех расходов на перерегистрацию.

И удачи в борьбе с недобросовестным сервисом

Справа зайшла в площину судового розгляду і єдине на що я можу погоджуватись-мирова угода.


Що я думаю з приводу ремонту/неремонту що вже відбулось.
Не підтвердити,не спростувати цього я не можу-як і що прикручували-не бачив.Так,є прогалина у відсутності фінансових/звітниз документів,що підтверджують дану заміну.Для цього і пристібається третя сторона по справі(Логос-Маріне)щоб можливо і взяти висновок завода виробника що,сталося з двигуном.


З приводу того,що можуть бути проблеми на воді після заміни шот блоку.
Наскільки мені відомо,на шот блоці немає номеру(як це є на блоці автомобільного двигуна).
Номер на воді(наскільки я розумію) звіряється по табличці що є на струбцині якою кріпиться двигун до транця.


Більше ніякого ремонту цього двигуна не планую...Не тому що не вірю,що його можна відремонтувати,відновити...Просто у мене пропала усіляка довіра саме до цього екземпляра.


Не збираюсь нікого налаштовувати проти АБС Моторс,чи проти Логос-Маріне,чи проти човнового обладнання Сузукі...Просто описую процес гарантійного обслуговування,роботи з клієнтами,та просування судової справи,якщо таки гарантійний випадок реально виник...Тема є суто інформативної і може комусь допоможе не наступити на мої граблі,чи взагалі уникнути з ними(граблями) знайомства.
Юстас-авто зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням