Перегляд одного допису
Старий 06.02.2020, 20:16   #58
Юстас-авто
 
Реєстрація: 03.03.2019
Звідки Ви: Київ
Дописи: 29
Сказал(а) спасибо: 12
Поблагодарили 29 раз(а) в 10 сообщениях
Цитата:
Допис від Хьюстон Переглянути допис
А в какую сумму может вылиться ремонт за собственный кошт, не узнавали?
Это безотносительно к вашим судовым тяжбам. Просто интересно, ибо имею такой-же мот, купленный там же.

Добрий вечір...
Запитання ваше одночасно і складне і цікаве...


Згідно Акту Дефектації №270917(від 27.09.2017р)
Результат огляду і діагностики:"Виявлено тріщину в блоці циліндрів двигуна"
Висновок:"Потрібна заміна блоку циліндрів двигуна"
Даний акт підписали ФОП Більченко А.А та ФОП Скаля В.С.


Згідно замовлення-наряду№S17138 від 19.09.2017
"Заміна силового блоку двигуна в зборі"(вартість деталі)-0грн.00коп.


Жодних документів на кштал накладної,касового чеку-АБС моторс не надав.Де взагалі взявся "Силовий блок двигуна з головкою в зборі,зібраний на підприємстві виробника" теж незрозуміло.Позаяк офіційний дистриб'ютор човнових двигунів Сузукі -"Логос-Маріне" на письмовий запит де взявся цей "силовий блок в зборі",яка його вартість,чи є митне очищення, чи є висновок завода виробника і т.д.-не відповів.Хоча листа і отримав.Наразі докази отримання листа судом приєднано до справи.
Тобто сама заміна,її дійсність,законність,правильність висновків азначених у акті дефектації-під великим питанням.Мені тріщину в двигуні ніхто не показує(вав),і до експертизи додавати несправний блок (поки що)відповідач не бажає.

Але це все лірика.




В одному з оглядів човнових двигунів (відомого за порєбріком Андрія Звєрєва) я чув фразу,що така нова деталь(у оф.дистриб'ютора) як "силовий блок двигуна з головкою в зборі" інжекторної Сузукі 20л.с. в Росії вартує 2000у.е.Наскільки це справедлива/реальна ціна для Українського ринку-мені поки що невідомо.

https://www.youtube.com/watch?v=pbwa0YOMruY


Якщо все ж таки вдасться взнати ціну на деталь-додам у цій темі.

Востаннє редагував Юстас-авто: 06.02.2020 о 20:21.
Юстас-авто зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
4 пользователя(ей) сказали cпасибо:
BUS71 (06.02.2020), Oldmen_a (07.02.2020), ХИЧНИК (07.02.2020), Хьюстон (06.02.2020)