Перегляд одного допису
Старий 31.05.2017, 20:03   #298
romkk
 
Аватар для romkk
 
Реєстрація: 19.03.2013
Звідки Ви: Укрина АР Крым пгт. Новофедоровка, Николаев
Дописи: 47
Сказал(а) спасибо: 1.893
Поблагодарили 324 раз(а) в 25 сообщениях
Я думаю що я не помилився та пишу в правильну тему. Хочу звернутися до рибаків які рибалять на чудовій річці Десна.
Для початку трохи про себе, може хто і знає мене тут, але я давно не писав на форумі, на те були свої причини, хотя раніше я тут часто відписувався та писав блоги. Я народився та виріс на берегах двух чудових рік Десна та Любич, в селі Літки і з малку там рибалив, але так склалося що після закінчення школи поступив у військове училище і так склалася доля що служити мені довелось на півдні України в тому числі і в Криму до самої його окупації. Дома бував раз максимум два рази на рік у відпустці, а крайні роки і того рідше. Позаминулого року коли я був у відпустці, вирішив показати своему сину котрий також дуже любить рибалити красу свого рідного краю та порибалити з ним на Десні. Мі перейшли через Любич на острів, трохи порибалили в затоці річки Любич, точніше раніше то була затока а зараз вже озеро, та пішли до моїх улюблених озер на лузі. Але як я побачив що то вже зовсім не ті озера якими я їх пам'ятав, потроху затримавшись на кожному ми пішли до Десни, думали половити там хижака, але підійшовши до річки я її також не взнав. Я пам'ятав її повноводною та глибокою по якій ходили баржи та теплоходи, а побачив що її сильно замулило, все змінилося. В відпустку я завжди приїжджав весною, і багато часу рибалити не було, далеко не їздив та не ходив, рибалив в межах села, а тут так би мовити ностальгія за дитинством взяла своє. Ми звичайно порибалили але так нічого ми не впіймали, але все одно син був задоволений вилазкою.
Ось і хотілося спитати у рибаків котрі рибалять на Десні де краще половити хижака, бо з білою рибою більш менш все зрозуміло а с хижаком щось не дуже. Так як через неділю, максимум через днів десять я приїду до батьків в село і хочеться з сином трохи порибалити, але тепер даже і не знаю де шукати деснянського хижака, а хотілося щоб син теж там щось впіймав. Буду дуже вдячний вашій допомозі, можливо хтось запропонує порибалити разом, також не відмовлюсь. відпустка коротка і хочеться не тільки допомогти матері але й трохи згадати своє дитинство, як я також з батьком якого вже немає рибалив на Десні.

Добавлю декілька фото з минулої відпустки та рибалки на Десні.
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMGP5470.jpg
Переглядів: 242
Розмір:  72,1 КБ
ID:	635996   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMGP5471.jpg
Переглядів: 224
Розмір:  57,9 КБ
ID:	635997   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMGP5472.jpg
Переглядів: 215
Розмір:  39,0 КБ
ID:	635998  
romkk зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
LEO 1979 (02.06.2017), Рибалочка (02.06.2017)