Перегляд одного допису
Старий 01.08.2012, 09:17   #941
iva
 
Реєстрація: 15.01.2008
Звідки Ви: десь трохи нижче Києва :)
Дописи: 542
Сказал(а) спасибо: 2.357
Поблагодарили 2.705 раз(а) в 283 сообщениях
Цитата:
Допис від DAMIR Переглянути допис
А где есть нормальная дорога на левом берегу в районе: Осокорки-Кийлов, так чтобы подъехать и понырять можно было в черте города Киева? А то я знаю, только дальние места, а в городе почти не нырял...Хочется поблизости разведать.
Є через Рогозів на Кийлів, місцеві кажуть Ахметов накатав у нього там нібито дача. В тому році їздив гарна. На Високій дамбі теж гарний асфальт (навпроти Українки), а от як ситуація в с.Гора не знаю.

На Кийлові ситуація зараз непогана. Тиждень назад прозорість була 0,5 м. А на цих вихідних, як повідомила розвідка, вода «просвітліла» до 1,0-1,5 м в залежності від місця. Трава така густа, що просто нема слів, а про горіх я взагалі мовчу. Риба є, але треба шукати. «Розвідка» взяла судака і дуже задоволена. Точка дуже специфічна і локальна. У Кийлові можна нормально скинути човника біля причалу. Можна скинути і на Високій дамбі навпроти Українки, але потім довго ходити по протоках щоб вийти на чисту воду.

Як на мене, доки горіх не упаде, там не має що робити не знаючи конкретних точок. Хоча можна пройти вздовж трави і надолубати кілька хвостів.
Так що краще їхати на далекий кордон Хоцьки/Циблі, а там уже орієнтуватися в залежності від погодніх умов. По кілометражу ну на 20 км вийде більше. Від Борисполя через Рогозів на Кийлів орієнтовно, 35-40 км і до Переяслава 42 км.
iva зараз поза форумом  
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Igor (01.08.2012), RUS (01.08.2012), Tesh (01.08.2012)