Перегляд одного допису
Старий 18.01.2022, 22:54   #2672
Valen
 
Аватар для Valen
 
Реєстрація: 09.07.2008
Звідки Ви: Вінниця
Дописи: 440
Сказал(а) спасибо: 1.306
Поблагодарили 817 раз(а) в 125 сообщениях
Цитата:
Допис від Sergii Doc Переглянути допис
Якщо для суперчуйки та для душі - на форумі продається кілька спінінгів, один з який - Xesta Black Star 2nd S78. Чуйка вогонь, але і не відвертий кілок як Аріон чи 34. Якраз 2-12 його тест
Дякую. Не знаю, як саме ця чорна зірка, але брав на рибалці у друга старшу - Xesta Black Star 2nd 83 1-18гр - не мій типаж, трохи зажорстка на мій смак, потрібно "вкладатись" в закид, нормально починає працювати від 5гр.
Шукаю виключно джиговий лайт для ловлі переважно невеликого судачка на Південому Бузі в районі Вінниці. Основна робоча вага 4-6гр + 2,5-3", часто по холодній воді потрібні 3-2,5гр, рідше коли несе воду або потрібно запулити на розливі джиг ріг 7-10гр. Взяв за порадою відразу двох знайомих фенеззу прототип трента 1-10 7'6" - встиг лише двічі з нею порибалити до криги, все поки подобається крім того, що в деяких місцях не вистачає десяток метрів в закиді. Наразі взяв ще таку ж лише 8'3". Ця вже трохи більш розхлябана на потрях у середині вершинки, але потестити поки не має де - мороз. Не факт, що в пошуках зупинюсь на ній...
На барахолці багато гарних рокфішевих палок в такому тесті і довжині. Для себе вже приблизно зрозумів, що я хочу від прута, а далі вже починаються нюанси особостих вподобань... не подобаються в роботі надто жорсткі та "пересушені" спіни.
Valen зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням