Перегляд одного допису
Старий 06.01.2014, 15:03   #17
Рибацюаг
 
Реєстрація: 21.08.2011
Звідки Ви: Тернополь
Дописи: 244
Сказал(а) спасибо: 2.719
Поблагодарили 3.364 раз(а) в 106 сообщениях
Вот такий облом

Сьогодні я і мій друзяка Льоньчик рішили разом порибачити,на рибалку часу було мало, лише до обіду,тому вирішили топтати провірені тропки.Як тільки почали виїзжати з міста, почався дощь, який майже непереставав падати до обіда,але таяк на рибалку вдається вирватись дуже рідко, нехто і недумав вертатись назад.Порівнюючи з минулими рибалками,рівень води з кожним виїздом все більше падає ,і декотрі цікаві місця ,які до цего приносили хороші результати,настільки обміліли що рибка з відти перемістилась десь інде.Правда рибку ми нашли,і поки я вговорював окуньчиків на покльовки ,Льоня вперся в ловлю зубатої. І стою я собі ловлю вокунів ,і чую крик Віталя біжи сюда,прибігаю ,а там явно щучка недрібна,таяк я був в чоботах,а підсака небуло, пришлось брати руцями,я напевно хвилювався більше чим Льоня ,бо пустити чужу рибу, це ще гірше чим свою.Після певного виважування ,рибка була на березі ,на око двушка ,а облом в тому ,що мій телефон перед тим розрядився,і зробили фотку на йього телефон,такщо докину після свят.Після цего, я теж перейшов на ловлю щюки, і докінця рибалки було виловлено і відпущено,ще не одна красуня ,правда сама більша на око грам 800.Викіну хоть пару фото, до розрядки телефона.
Долучені зображення
Тип файлу: jpg Фото-0883.jpg (446,0 КБ, 138 переглядів)
Тип файлу: jpg Фото-0884.jpg (342,1 КБ, 121 переглядів)
Тип файлу: jpg Фото-0885.jpg (588,5 КБ, 180 переглядів)
Тип файлу: jpg Фото-0887.jpg (351,5 КБ, 117 переглядів)
Тип файлу: jpg Фото-0888.jpg (428,2 КБ, 101 переглядів)
Рибацюаг зараз поза форумом  
26 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей