Перегляд одного допису
Старий 10.01.2007, 01:04   #12
-Kozurnuy-
 
Аватар для -Kozurnuy-
 
Реєстрація: 10.04.2006
Звідки Ви: м. Київ, Троєщина Юрист.
Дописи: 114
Сказал(а) спасибо: 55
Поблагодарили 150 раз(а) в 16 сообщениях
Цитата:
Допис від Max@Karp Переглянути допис
Вазьмі паприбуй Jaxon Orson 3,9м-3,5 LB.Я сам два года атлавыл ы даволен.Цена 300-350 грн.Палка жосткая,пасилыстая,120 грам какраз для нейо.

Ну, шановний, дивлячись де купувати, можна і за 500 знайти!
Я брав свій Кристаліс за 285 грн.


"Андрюха, а какой ракетой пользуешься???
Как далеко бросает палка? и какая масса ракеты в загруженном состоянии?"


Стас, я ракетою не користуюсь. Прикармлюю, за допомогою "методовської " кормушки. Роблю заміс прикормки(бойли і всяка інша гидота) такої концистеніїї, щоб під час силового забросу не відпадала від кормушки, а від удару об воду розліталась. (Я так звик, і повірте нічим не гірше ракети, хіба що тільки сухе не закинеш, а потрібно обовязково робити заміс приманки)
Одна незручність - бажано ліпити прикормку у вигляді еліпса - тоді краще летить і відповідно покращується точність закорму.!

Якщо говорити про точність, то 90% забросів потрапляють в намічений квадрат приблизно 5 на 5 м., інші 10 % браку припадає на те,що прикормка злітає з кормушки та невчасно зривається ліска з пальця і все летить зовсім в іншу сторону.

Але тут вже як хто наловчиться.
Я нічого не маю проти ракети, просто , поки що я не бачу в ній необхідності.
А там диви, може й куплю.

Зазвичай прикормлюю шарами від 100 до 150 грам. 80 % забросів, при ловлі на далеких дистанціях, виходить на відстань 100 -120 м. Далі не кидав - жалію прути. Думаю і це не поганий результат, тим більше, що для дальших дистанцій в більшості випадків використовував лодку. ( )


"Вазьмі паприбуй Jaxon Orson 3,9м-3,5 LB.Я сам два года атлавыл ы даволен.Цена 300-350 грн.Палка жосткая,пасилыстая,120 грам какраз для нейо."

Я так розумію мова йде про Jaxon Orіon.
Якщо так, то ця серія вже два роки як не випускається. Зараз їй на заміну прийшла серія Кристаліс. Як на мене ці серії майже нічим не відрізняються, окрім кольору карбону, з якого зроблені. Це я вам кажу бо в мене два прута Оріон 3.6m 3.0 Lb і два Кристаліс 3.6m 3.0 Lb nf 3.6m 3.5 lb і ведуть 3.0 lb себе однаково.

Востаннє редагував -Kozurnuy-: 10.01.2007 о 01:11.
-Kozurnuy- зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням