Перегляд одного допису
Старий 15.07.2020, 02:53   #511
Ленин-Гриб
 
Реєстрація: 22.09.2017
Звідки Ви: Киев
Дописи: 87
Сказал(а) спасибо: 429
Поблагодарили 522 раз(а) в 46 сообщениях
Заблукав. Допоможіть знайти місце.

Сталося це в кінці вересня 2018 року в районі села Поташня і річки Таль. Мене завели в незнайомий ліс кілометра 3-4 на північ від Варшавської траси. Гриби ми знайшли, а от знайти дорогу назад я самостійно не зміг. Вибрався з лісу вже як стемніло (в 20:00) на трасу за кілька кілометрів від того місця де заходили в ліс. Сталося так. Приїхав я електричкою на Спартак пошукати гриби в недавно розвіданих місцях. По дорозі на Поташня зустрівся мені один дід. Він мені каже: "Тут грибів нема. Пішли зі мною я тобі покажу де вони є". Ну я й пішов. А в діда тактика була така. Спочатку ми йдемо по дорозі далеко-далеко і швидко-швидко в ліс, а потім вертаємося назад, збираючи гриби. Бо немає смислу збирати гриби зараз, нести їх далеко в ліс а потім з ними повертатися, якщо їх можна зібрати вже на зворотному шляху. В принципі, все правильно. А в той день зранку сонця не було і я не міг зорієнтуватися куди ми йдемо. Дід каже: "Ми йдемо на Сєвєр, тому вертатися тобі треба на Юг". Хоча мені здавалося, що ми йшли на Північний-Захід. Дід каже: "Ми вже перейшли річку Таль" - "Коли?" "А метрів 200 назад ми ямку пройшли" - "???". Виявляється річка Таль іноді пересихає. Прийшли ми на місце. А там досить було людно. І на машинах люди були. Дід від мене відстав чи я від нього. Ну, і пішов я назад, як мені здавалося тою ж дорогою. Але доходжу до перехрестя і бачу, що перехрестя чи в районі перехрестя (з півночі були насіяні молоді берези, а з півдня невеликий піщаний пустир) насипано дрібного щебеню. І мені здалося (можливо я помилився), що ми по цьому щебеню не йшли. Отже я збився з дороги? Бо дорога, по якій мені треба було йти далі вела на Схід. І тоді я вирішив йти не по дорогах, а напростець, щоб вийти швидше на Варшавську трасу, бо вже йшло на вечір. І пішов я на "Юг", а інколи і на Південний-Захід, бо пам'ятав, що в районі Поташні дорога йде на Північний Захід. Тобто йшов перпендикулярно трасі, найкоротшим шляхом. Збився з дороги, забрів в хащі, зтемніло. В кінці йшов на звук машин з траси.
Ми заходили тут (50,702876 29,738854) і пішли на "Сєвєр", вийшов я на трасу з болотистого місця десь тут (50.706983 29.717678). Потім вияснилося по карті, що тут є якась притока Таль, на карті також називається Таль. Може через цю Таль ми переходили з дідом?
До чого я це веду? Хто знає ці місця, хто бував тут, підкажіть будь-ласка де може бути те перехрестя, яке було посипане крупним щебенем.
Ленин-Гриб зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням