Перегляд одного допису
Старий 03.11.2020, 21:24   #1673
МЛВ
 
Аватар для МЛВ
 
Реєстрація: 17.03.2010
Звідки Ви: Киев
Дописи: 1.554
Blog Entries: 17
Сказал(а) спасибо: 2.830
Поблагодарили 11.738 раз(а) в 1.458 сообщениях
Класнючий боян!))).
Як зробити людині добре? Зробити їй погано, а потім повернути, як було…

Батько заходить до кімнати сина. Чисто прибрано, все лежить на своїх місцях. На столі лист, підписаний: "Татові". Повний похмурих предчуттів, тремтячими руками він відкриває конверт.

Дорогий тато!
З важким серцем і глибоким сумом пишу тобі. Я познайомився з новою дівчиною, ми змушені покинути будинок до вашого з мамою приходу, аби уникнути сцен.
Мені так добре з Сарою, я дуже її люблю.

Але я знаю, ти не зможеш її прийняти - через увесь цей пірсинг, татуюваня, шкіряні штани і те, що вона твоя ровесниця.
Сара сказала, що ми будемо дуже щасливі разом.
Справа не тільки в любові. Тато, вона вагітна.

У неї є старенький трейлер в лісі і запас дров на цілу зиму. Ми мріємо обзавестися купою дітлахів.
Сара відкрила мені очі. Виявляється, марихуана абсолютно нешкідлива. Ми будемо самі її вирощувати і обмінювати у сусідів на кокаїн і екстазі.

Сара входить до секти і дуже релігійна. Ми будемо молитися про чудо, аби Господь зцілив її від СНІДУ. Вона на це заслуговує.
Не хвилюйся, тато. Мені вже 15, і я зможу подбати про себе.
Коли-небудь, впевнений, ми зустрінемося знову, і ти зможеш побачити онуків.
З любов'ю, твій син Джон.

P.S. Тато, це все неправда. Я через дорогу, у приятеля. Просто хотів нагадати, що є речі страшніші, ніж шкільний табель, який ти знайдеш в верхньому ящику столу. Подзвони, коли можна буде без побоювання повернутися додому.
МЛВ зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
17 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей