Перегляд одного допису
Старий 23.04.2016, 22:49   #890
Dohtur78
Banned
 
Реєстрація: 19.05.2011
Звідки Ви: Луцьк
Дописи: 3.204
Сказал(а) спасибо: 8.630
Поблагодарили 16.168 раз(а) в 1.894 сообщениях
Цитата:
Допис від KARBON Переглянути допис
1. маскитная сетка предусмотрена в конструкции тента? 2. как лежать на "твёрдом"?(на одном из фото)
1. Антимоскитна сітка буде однозначно,зараз визначусь яким чином монтувати,бо варіантів є багато.
2. Як лежати на твердому ? Так,як на твердому. Буде муляти,то без проблем можна підложити під спальний мішок туристичного коврика чи матраса невеличкого. То все дурниці,бо причіп-палатка мені потрібен лише для переночувати,не більше,не менше. А в разі потреби,є і обігрівач для палатки,і набір сигналізацій з датчиками руху і абсорційний холодильник Dometic на 41 літру,який мене "підштовхнув" купити Янович,та куча ін. "бебехів" для комфортного проживання.
Цитата:
Допис від Vasil' Переглянути допис
Тарасе, як на мене проситься ще маленький столик розкладний, накшталт у вагонах поїзду?
Та є такий столик. Але,якщо бути відвертим,то я не люблю їсти (так само,як і палити) там,де сплю. Товариш намовляє намет доробити,типу маркізи,але я не хочу (можливо,поки не хочу).
Цитата:
Допис від SL Переглянути допис
Я бы, наоборот, сделал бы чтоб середина закрывалась, и был сплошной настил. А средняя часть складывалась на дно этой выемки.
Такий варіант також розглядався,але я його відхилив. В разі потреби,товариш зробить за день таку конструкцію,яка закриє весь простір,але сумніваюся що таке буде.
Саме основне,що мені все сподобалося і робилося,як я вже говорив,повністю "з нуля",в т.ч. сам причіп, та використано якісні матеріали що служитимуть довгі роки. Там "халтури" немає !
Dohtur78 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
brutus (24.04.2016)