Перегляд одного допису
Старий 03.04.2016, 23:02   #884
D.J.Owl
 
Аватар для D.J.Owl
 
Реєстрація: 27.05.2010
Звідки Ви: Кременчуг. Громадянин України.
Дописи: 421
Blog Entries: 3
Сказал(а) спасибо: 327
Поблагодарили 321 раз(а) в 122 сообщениях
Цитата:
Допис від SL Переглянути допис
Последние пару вопросов - вес-и объем?.. скажем 6*6 метров.. или 10*10...
Той тент, що накриває мою "Терра Інкогніта-4" має розмір 6х4. Для нього шив окрему сумку - мені так зручніше - краще декілька окремих невеликих сумок, ніж один здоровезний баул. Так весь гамуз легше і в ящику на лодочній станції зберігати, і по кокпіту човна розміщувати зручніше, і самостійно виконувати "загрузку-разгрузку" і візуально бачити що взяв, а що ні... ну то дещо не в тему...

Розмір сумки для тенту практично "один-в-один" збігається з сумкою від згаданного намету "Зета-4" - ну може дещо довший, бо дві пластикові дуги, які використовуються разом з тентом і дві опори з лижних палок (двухсекційні-розборні) довші, ніж дуги від намету.
Але розмір залежить від того, наскільки щильно ви складете-скрутите тент. А самотужки це робити не так і просто, бо велика площа тенту має добрячу парусність і навіть від легенького вітерця "надувається". Від цього його складно рівно скласти і плотненько скрутити.
А от що стосується ваги - вдвічи легшим зібраний тент виходить.

Цитата:
Допис від SL Переглянути допис
...какой плотности вы покупали (г/м2)?
На це питання не можу відповісти - відверто кажучи я навіть не знав, що тенти цієї "серії" бувають різної щільності. Просто купував той розмір, який мені потрібен.

Цитата:
Допис від SL Переглянути допис
Планируется накрыть палатку и сделать "навес" перед ней..тк. палатка довольно большая 2комнатная, думаю не менее 6*6 метров брать.. Палатка будет стоять лето и сентябрь. Именно хочу продлить ей жизнь, за счет не попадания на нее УФ, капель сока деревьев и прочих осадков)
Той, що я використовую над своїм наметом, "ходить" вже чотири сезони. І поки причин міняти його на новий не бачу.
Та повторюся - намет стоїть в тому місці галявини, де сонце не весь світовий день. А по-друге (теж про це згадував) встановлюємо його над наметом не кожного разу, а переважно на початку, або наприкінці сезону.

Коли, наприклад, ви плануєте використовувати своє "укриття намету" десь на відкритому, сонячному березі моря, то більше ніж один повний сезон він не відстоє. Та дійсно - враховуючи ту ціну, він вартий.

Але майте на увазі - намет, щільно накритий таким тентом буде дуже сильно в середені нагріватись - я маю на увазі, що вдень в ньому буде дуже незатишно і спекотно "передрімати полуденну спеку". Тому треба конструкцію робити таким чином, щоб в денний час "накриття" добре продувалось протягом (сквозняком).
D.J.Owl зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
SL (04.04.2016)