Перегляд одного допису
Старий 06.06.2020, 19:39   #17
Tsar
Модератор
 
Аватар для Tsar
 
Реєстрація: 03.11.2007
Звідки Ви: Місто-герой Київ
Дописи: 5.082
Сказал(а) спасибо: 21.933
Поблагодарили 16.029 раз(а) в 1.633 сообщениях
Talking "Лящ" від ляща

"Который час пытается расправиться
Со мною шторм и шансов никаких,
Но старый мой баркас тонуть не собирается
Ведь с ним у нас один характер на двоих!" (с) Knazz

Цю веселу роздовбайську пісню я наспівував собі під носа коли скакав по хвилям славного Дніпра у вівторок і сьогодні.Вітер підзадовбав.Особливо враховуючи те,що коли стояв човном на якорях це губате падло дуло прямо в "морду лица".Ну то таке...Більше непокоїв факт відсутності риби.Ну як відсутності...Клювало постійно.Руки боліли від постійного вимотування.Але...Але риби нормального розміру було мінімум.У вівторок знайомитись з ножем та пательнею зі мною додому поїхало два кляпси і дві доволі непогані плітки.А сьогодні поглянувши у очі двом нещасним підлящам,що спокусилися на мою наживу,сказав їм:"Пливіть собі на... Пливіть,одним словом.Сподіваюся,що видужаєте після перебування у садку". А вся інша риба,що попадалася відпускалася зразу.Дрібна.Я таку в дитинстві біля берега на поплавок ловив.Хоча клювала постійно.Якщо б поставив менші гачки,то наловив би повний човен цього дріб'язу.Але ж хотілося лящів.Та лящі мали свої плани.І от що цікаво...У вівторок ловив в одному місці,сьогодні в іншому,але загальна картина риболовлі та сама:клювати починало з першого кормака,але дрібне.Великої риби просто нема.Причому прикорм і наживка у мене не міняється роками,працює по великому лящу завжди на ура,а зараз приваблює лише риб'ячий дитсадок.Також звернув увагу,що вода пре з самого ранку.Потім трохи вщухає,а годин в 9-10 починає перти з новою силою.І вода холодна.Зазвичай в цю пору в ній руки гріти можна,а зараз і сунути їх туди бажання не виникає.А ще багато пуху з тополь.Як правило,в цей час його вже набагато менше.Ну да будемо сподіватися,що Земля не "налетит на небесную ось" і з прогрівом води нормальна риба з'явиться на точках де зустрічається зазвичай в цю пору року.А то отримувати таких "лящів" від ляща якосоь не того...не дуже.
Tsar зараз поза форумом  
46 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей