Перегляд одного допису
Старий 20.08.2007, 13:31   #28
Trolik
Слава Україні!!!
 
Аватар для Trolik
 
Реєстрація: 21.02.2006
Звідки Ви: Київ, Феофанія
Дописи: 5.597
Сказал(а) спасибо: 7.088
Поблагодарили 5.429 раз(а) в 2.112 сообщениях
Тренування у Пустовітах.

В п'ятницю з Morfius'ом вирішили з'їздити потренуватись у Пустовіти у рамках підготовки до Кубку Короп-2007. Володя взяв коропові вудлища, а я поплавчанки. Щось важкувато збирались і на водоймі були вже десь о 20-00. До темряви встигли тільки по одному вудлищу закинути та хоч трохи розложитись. Тут і Георгій Олександрович підійшов. Ми з господарем пройшли по секторам та намітили ряд підготовчих робіт, котрі пан Пузій обіцяв закінчити до старту Кубка. Трохи випили, поговорили... Потім ще ... поговорили. Розмова точилась навколо риби-риболовлі-рибалок. Після того, як Г.О. пішов відпочивати ми теж не довго сиділи і вирішили перекімарити до ранку. Підйом зіграли о 4-й, до 5-ї вже закинулись і закормились. О 6.15 я уже був з рибою - вивів коропця на 1,360. Далі справи на поплавок пішли досить вдало - 1,610; 2530; 2520. Два останніх мабуть були близнюками, тільки перший повнолусковий, а другий - "рамка". Володя підсік і витяг кросунчега на 8.400 десь о 10.30. У мене працювала ближня точка, але о 12.55 потонув поплавець і на дальній. Жилки на котушці там уже було не дуже багато.... ну так дистанція + обертів 10-15. Але я встиг підсікти та зупинити рибу до того, як вся жилка закінчилась . А потім була боротьба, яка протягом 20 хвилин тримала у напрузі і мене і глядачів. Крім Володі, котрий прибіг з підсакою, зібралось ще четверо охоронців. Вудлище і жилка витримали всі викрутаси коропа і от ваги нарешті показують 5,490 - мій особистий рекорд на поплавок. До обіда поплавок йшов попереду і на додачу о 14.15 я вивів коропця на 2110. Після обіду фотосессії змістились в сектор Володі. Спочатку один за одним він витяг двох близнюків на 2,350 та 2,450; обидва через маркер але і обидва успішно. Остання риба у Володі - шикарна "рамка" на 4,800. З загальним результатом 18,000 на 15,620 перемогу отримав сектор з короповими вудлищами , але і результатами поплавка я теж задоволений . Володя теж встановив особистий рекорм як в найкрупнішій рибі, так і в результаті одноденної рибалки. Додому повертались дуже задоволені.

Гамлет, поступово тверезіючи: "Итоги падведьом!" (с) Олесь
Подерев'янський.

1. Водойма в с.Пустовіти на даний момент найкраща в Київській області а можливо і в Україні і найбільш придатна для змагань. Риба є, риба крупна, здорова і слабо розведена водою. Трохи, як на мене, дорогувато просто приїхати і порибалити...
2. Поплавок, за певних обставин, може складати конкуренцію класичній короповій ловлі, може і не за вагою трофеїв але у суммі .... боротьба була досить рівною.
3. Треба працювати над оснасткою... 3-4 клюваки типу перейшли в тип , тобто риба не засіклась. Щось пішло не так. На змаганнях 40% втрачених покльовок можуть сильно підрізати результат.
4. Прикормка працює.
5. Без допомоги напарника (ще раз респект і уважуха на адресуMorfius'а) впоратись з трофейною рибою нереально.
6. Треба їхати на водойму з повністю зарядженим акумулятором телехвону - на післяобідні улови вже не вистачило ....
Trolik зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням