Перегляд одного допису
Старий 14.02.2018, 20:03   #15
e$tet
 
Аватар для e$tet
 
Реєстрація: 27.04.2012
Звідки Ви: Київ "Не стидайся – то твоя земля Не стидайся – то Україна Добре там є де нас нема..." (Скрябін)
Дописи: 1.111
Сказал(а) спасибо: 5.118
Поблагодарили 10.352 раз(а) в 647 сообщениях
Як часто ви їздите на риболовлю без компаньйонів? Я майже ніколи, але сьогодні не такий день.
Сьогодні я на самоті ловив мордатих красенів і ловив в кайф. Сьогодні був саме той день, коли нічого не відволікало від низки переплутаних думок про все на світі…нічого крім потужних і жадібних подач.
Ще затемно, запригнув у маршрутку, що прямувала у сторону добре відомої мені акваторії однієї із заток Дніпра нижче Києва. В цих місцях можна пролетіти по рибі не побачивши й покльовки, а можна відловитися так, що будеш згадувати цю риболовлю весь наступний рік… можливо навіть не один. Пресинг зазвичай на таких локаціях чималий, але не сьогодні. Сьогодні я був сам, лише зрідка зустрічаючись поглядом з іншими рибалками, здебільшого місцевими.
Перша, друга, третя лунка не приносили жодного натяку на присутність полосатого. Мабуть, зарано, - промайнуло в голові,- що ж,будемо пробувати.
Погляд по сторонам - навкруги нікого, лишень в далечі парочка рибалок. Краса. Але ж де покльовки? - піймав себе на думці, що сказав це в голос, і одразу ж відчув сильну потяжку в сторону, наче щуча. Ні, не щуча. Перший красень, мабуть, і сам не зрозумів як опинився на кризі. Гарний, пузо кругленьке від ікри, а на боках полоси чорніше чорнозему – в цих місцях вони такі. Рахунок відкрито. Невже знайшов,-і знову в голос. От жеж…

Знайшов! – з наступної лунки дістаю ще парочку таких же «породистих» мордатиків. Дзвінок телефона, коротка розмова з дружиною і гайда ловити. Вона розуміє. Вона розділяє моє захоплення.
Аккуратівська трійка вправно збирала хижака лунка за лункою. Аж до 10-тої години. А потім, наче й не було тут того окуня. Ще хвилину назад був, а зараз нема. Змінюю балансир на Select Killer 5-ку і добираю ще двох пузатих красенів. Точка замовчала.

І на тому спасибі. Ні ні, треба ще спродувати. Збираю речі і бігом на невеличку піщану косу, про яку майже ніхто не знає. Довжина її всього метрів 15 і окунь стоїть там не крупний, але завжди клює.
Селектівська 5-ка вже не підійде, тут треба щось делікатніше. Перев’язую на Крапаль 3-ку у кольорі «копчений окунь». Вона легша і компактніша за Аккурат, повільніше повертається, невеличкі матроси таке люблять.
Перші підкидання балансира це доводять - справді, люблять. Ще з десяток дрібних полосатих. Азартна ловля, клють вони агресивніше і частіше за крупніших братів.

На сьогодні годі, час повертатися додому, попереду неблизький шлях. Коротка фотосесія забраних на жарьоху окунчиків і в дорогу. Схоже, що хоч і коротка, але найкраща риболовля за цей сезон по окуню.
Сьогодні я на самоті ловив мордатих красенів і ловив в кайф:- і знову в голос, резюмуючи написане
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  DSC_0079-1.jpg
Переглядів: 10
Розмір:  424,7 КБ
ID:	700080   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  DSC_0096-2.jpg
Переглядів: 9
Розмір:  237,8 КБ
ID:	700081   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  DSC_0108-3.jpg
Переглядів: 11
Розмір:  341,3 КБ
ID:	700082   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  DSC_0110-4.jpg
Переглядів: 11
Розмір:  306,1 КБ
ID:	700083  
e$tet зараз поза форумом  
Пользователь сказал cпасибо: