Перегляд одного допису
Старий 14.05.2017, 23:29   #350
Vitaksa
 
Аватар для Vitaksa
 
Реєстрація: 18.03.2010
Звідки Ви: Київ
Дописи: 1.420
Сказал(а) спасибо: 4.432
Поблагодарили 1.018 раз(а) в 322 сообщениях
Цитата:
Допис від СтепанНак Переглянути допис
Купляв катушку в Vitaksa Shimano 15 Twin Power 2500s...
Отримав я з Японії катушку, вирішив потенційному покупцеві зробити приємно, встановив на безкінечник підшипники японського виробництва замість пластиковик втулок. Катуха була не нова, не було в комплекті нажаль нічого, тому підшипники вважалися бонусом. Ти звернувся до мене стосовно придбання катушки. Надав я тобі вичерпну інформацію і ми домовилися з додатковою знижкою про обмін гроші-катушка. Отримав телефонний дзвінок, що все класно, радощі переповнювали тебе, все влаштовувало. Після рибалки ти мені подзвонив і сказав, що гуде катушка. Все може бути. Я запропонував зробити безкоштовно ТО, тільки за рахунок тебевідправити Новою поштою. Зробив, відправив, не сподобалося. Ти звернувся до майстра на вибір і зробив ТО в Тернополі за ціну в 420 грн. (а не 500 грн. ).
Розповів мені, що там пережата пара і з часом треба міняти вал (нагадаю, катуха була не нова і робочий зазор в парі був нормальним). Я завжди йду назустріч людям, запропонував надати вал за свій рахунок або компенсувати витрати Нової пошти. Не влаштовувало нічого, окрім компенсації за ТО в Тернополі.
Степан, а чому ти не відправив до інших майстрів ТО, де роблять дешевше ?Або до Японії, де ТО дорожче ?

Я завжди йду людям назустріч, коли є з ким розмовляти .
Vitaksa зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
e$tet (12.06.2017), КАВНЛ (30.05.2017), Олега- (15.05.2017)