Перегляд одного допису
Старий 15.10.2013, 13:23   #837
Yurgen
 
Аватар для Yurgen
 
Реєстрація: 09.10.2007
Звідки Ви: Киев
Дописи: 37
Сказал(а) спасибо: 206
Поблагодарили 117 раз(а) в 8 сообщениях
Озеро Гарда

В другій половині минулого місяця нарешті вдалося вирватися у відпустку. Оскільки літати я боюся, то вирішив махнути машиною.

Не буду довго описувати саму подорож, яка вилилась у over 5000 км, може хіба у відповідній гілці, бо у відсотках риболовля зайняла у підсумку невелику частку.

Якщо коротко: Київ-Вроцлав - гульки на польсько-українському весіллі (ну поляки і закладають скажу я вам, із 130 пляшок білої на 100 гостей залишилось 3! це враховуючи дітей, жінок, старих людей і мене). Апофеозом стала пісня ""Ехали на тройке с бубенцами" якою поляки вирішили привітати гостей з України

Вроцлав-Прага-Швац-Трансальп. Тут скажу, що плану поїздки не було. Просто не люблю прив'язуватися до готелів, зупиняюсь там де подобається, або якщо втомився. Лише Трансальпійська магістраль була для мене обов'язковим пунктом. І скажу вам не дарма... Бо "... лучше гор могут быть только горы, на которых еще не бывал." Якщо у вас є можливість - поїдьте, враження не покинуть ще довго.

Перетнувши перевал ми вирішили десь заночувати вже на території Італії. Їхали ми, до речі, на батьківщину Ромео та Джульєтти у Верону. Від'їхали 10 км вбік від автостради, трохи промахнулись з поворотом і втрапили на оглядовий майданчик, який відкрив нам чудовий краєвид на озеро Гарда Що можу сказати, захоплення звісно не передати сухими цифрами, але: довжина озера 52 км, середня! глибина 136 м, а максимальна 346м! Хоча місцеві кажуть, що 365 - як днів у році. Прямо від берега здіймаються скелі висотою майже 2 км. Прозорість води це взагалі окрема розмова - стоїш по шию і бачиш свій педикюр Це озеро - Мекка для: віндсерферів, велосипедистів (як гірських, так і шосейних), трекерів, кемперів, дайверів, підводних мисливців, байкерів, художників-пейзажистів і ще бозна-кого.

Власне риба.

Ловив лише два дні. Результат видно на фото - невеличкі окуні, а також один місцевий "голавль", по-моєму cavedano називається. Дуже багато форелі, причому розмір такий, що Бєлиє камні під Києвом можуть і сховатися Але trota мені не піддалась. Доведеться їхати ще раз
Ліцензія на вилов риби потрібна, але якщо сильно кортить то можна без неї. Місцеві пояснили, що у високий сезон поліція не звертає увагу на рибаків на березі. Я ж вирішив бути правильним ragazzo і таки поїхав в сусіднє містечко Ріва дель Гарда і взяв дозвіл (сам зупинявся в Торболє). Для цього довелось використати мову жестів, бо англійську там розуміють дуже слабо - основна маса туристів німецькомовні. Дозвіл безкоштовний, але можна ловити тільки в озері, річки, що впадають - зась.

Оскільки описати таку красу неможливо, то довгою дорогою додому, яка пролягла через Верону, Венецію, Трієст, Любляну (дуже гарне місто, та й Словенія чудова, мабуть, єдина країна, куди б міг переїхати з України), Австрію, Чехію і Польщу, я придумав запропонувати провести виїзну сесію Київського окуня в Італії А що, WizzAir літає у Венецію, а звідти кілометрів 200 до озера. Так що звертаю увагу кооперативу на таку ідею
Долучені зображення
Тип файлу: jpg image (4).jpg (139,4 КБ, 255 переглядів)
Тип файлу: jpg image.jpg (77,1 КБ, 264 переглядів)
Тип файлу: jpg image (1).jpg (57,4 КБ, 247 переглядів)
Тип файлу: jpg image (2).jpg (37,7 КБ, 205 переглядів)
Тип файлу: jpg image (3).jpg (30,8 КБ, 202 переглядів)
Тип файлу: jpg image (5).jpg (65,9 КБ, 208 переглядів)
Тип файлу: jpg image (8).jpg (52,4 КБ, 175 переглядів)
Тип файлу: jpg image (7).jpg (84,5 КБ, 188 переглядів)
Тип файлу: jpg фото (7).jpg (122,1 КБ, 170 переглядів)
Yurgen зараз поза форумом  
56 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей