Перегляд одного допису
Старий 13.03.2011, 18:41   #1
Ben
 
Аватар для Ben
 
Реєстрація: 06.12.2009
Звідки Ви: м. Тернопіль
Дописи: 1.086
Сказал(а) спасибо: 157
Поблагодарили 65 раз(а) в 44 сообщениях
Риболовні товари в науці.

Незнав куди писати, тому прошу модерів не бути строгими
Суть справи заключається в тому, шо я зараз навчаюсь в КНТЕУ на факультеті товарознавства в магістратурі. Так як я сам рибак, а "риболовні товари" в загальній дисципліні "товарознавство непродовольчих товарів" представлені дуууже бідно, то я вирішив взяти темою своєї дипломної роботи саме риболовні товари.
Так от до чого я веду, обєктом моєї роботи повинен бути якийсь конкретний товар ("н-д вудлища карбонові для спінінгової ловлі", чи "катушки риболовні безінерційні для спортивної лову коропа" і т.д.) на прикладі конкретної торгової марки (н-д Кінг фішер - для спінів, чи Шімано - для катух). Предметом вичення будуть якісні характеристики продукції та ринок товару (обєкта) на прикладі конкретного підприємства.
Все ніби нічо, от тільки інформацію для роботи самому знайти практично не можливо. Тому, звертаюся до учасників форуму з проханням допомоги, можливо хтось має контактні дані представників(дилерів) якихось торгових марок, чи можливо хтось сам є представником, чи має якусь інформацію по технологічних процесах виробництіа (формування якості) риболовних товарів, чи знає де її дістати - пишіть в приват.

Ну, і звичайно, що зацікавленість представнників ТМ теж присутня. Перш за все в травні-червні цього року вийде стаття у газету або журнал, по даній торговій марці (яка, в принципі, буде частиною магістерської роботи)
По друге, матеріали роботи будуть включені розробку підручки "товарознавство непродовольчих товарів". Повірте, коли я читав підручник "Логістика", і там розказувалось про завод Toyota - то це справляло позитивні враження що до цієї ТМ, і думаю включення прикладу Toyota-и у навчальний процес непогано впливає на її імідж
Ну і останнє - це влад у науку Непогано було б якби набираючи продавців у магазин риболовних товарів, випускники ВНЗ-ів торговельних напрямків вже мали якісь базові знання і уяву про формування якості тих чи інших риболовних товарів у процесі в-ва.
От таке то, хто має якісь поради, пропозиції чи інформацію, прошу писати в ПП або тут
Ben зараз поза форумом