Перегляд одного допису
Старий 13.03.2019, 16:10   #7
Sergii Doc
 
Аватар для Sergii Doc
 
Реєстрація: 25.07.2016
Звідки Ви: Київ, південна половина лівого берега
Дописи: 419
Blog Entries: 1
Сказал(а) спасибо: 1.892
Поблагодарили 697 раз(а) в 131 сообщениях
.....
Щодо якого питання Вам роз'яснити гарантії?

Прошу уточнити: хто гарантує збереження та цільове використання перерахованих коштів: представник Форуму (Домику) Ігор Станіславович - чи представник "Карты рыбака"?


В якому моєму повідомленні було висловлено неповагу або закритість?
...
1) оголошена Kayak Fishing League KFL (Каяк Фишинг Лига) - що це за організація, хто її засновник(-и)? Це приватна ініціатива чи об'єднання (кого?)? І де шукати її обіцяний сайт?
Сторінка Kayak Fishing League (KFL) створена для тих, хто любить риболовлю, кому подобається рибалити на самоті з природою.
Ми об'єднуємо рибалок-каякера для походів, проведення фестивалів та турнірів.

Мабуть, я неточно висловився. Перепрошую якщо сприймається як образа.


Я мав на увазі визначитися з форматом і особами, для розуміння.

От мені особисто незрозуміло: "ми"-це хто? Я правильно розумію: ті, хто зазначені як Оргкомітет, двоє осіб?


Вже об'єднуєте? (кого саме? може там вже є мої друзі і я швидше приєднаюся?) -чи, може, хочете об'єднати?



Я собі розумію так: якщо хочеться створити клуб, чи якесь подібне громадське об'єднання (як можна було би логічно припустити подумати з назви "Ліга") - тобто формат, де кожний залучений до організації фестивалю - тоді має бути якесь попереднє загальне обговорення події. Я його пропустив, воно було? Прошу дати посилання чи якусь інформацію про це, бо я зацікавлений в такому форматі.



Інша справа, якщо оголошені події - Фестиваль, Ліга і Старт Гейм - це Ваш особистий проект, куди Ви хочете залучити інтересантів.
Ніхто ж не проти.

Тільки "явите свои светлые лики и помыслы наружу".

Нагадайте про сайт - хто і коли (може Вам особисто) обіцяв сайт?
Хто обіцяв? Та Ваш же Регламент офіційно і обіцяв...
1.6. Официальная информационная страница находится на странице KFL
2.3. Участник считается зарегистрированным на Фестиваль при соблюдении всех условий регистрации, а именно:
а). Подача в Оргкомитет Заявки на регистрацию для участия в Фестивале через Гугл-форму на Официальной странице свидетельствует о том, что участник ознакомился с настоящим Регламентом на странице KFL и добровольно согласился его соблюдать.

2.5. Список зарегистрированных Участников размещается на официальной странице организатора Kayak Fishing League.

За власне риболовлю:
4) якщо все ж ненавмисне травмована риба - чи не буде не передбачених правилами фестивалю фінансових претензій від адміністрації Вовкового озера?
Читайте уважніше Регламент: п.3.14
Перепрошую-я не побачив відповіді про відсутність/наявність додаткових фінансових претензій в такому випадку. Вовкове озеро вимагає оплату за виловлену рибу.

Все решта зрозуміло, дякую, чекаємо доповнення до Регламенту
Sergii Doc зараз поза форумом