Перегляд одного допису
Старий 09.10.2016, 13:58   #88
Korry_fisher
 
Аватар для Korry_fisher
 
Реєстрація: 04.11.2011
Звідки Ви: Kyiv
Дописи: 102
Сказал(а) спасибо: 91
Поблагодарили 84 раз(а) в 43 сообщениях
Цитата:
Допис від Оzzy Переглянути допис
А и не стоит спорить, т.к. ты слегка невнимательно читал - я как раз писал что эта прибавка в 80 оборотов - "ниочем". А насчет "одинаковости" оборотов в разное время года - карбюраторный мотор будет более чуЙствительный к этому эффекту, особенно с одним карбом как у вопрошающего. Многокарбовый и инжектор - менее. Но это не отрицает наличие самого эффекта..

Нос пригрузили, как бы увеличили поверхность смачивания и как бы увеличили скорость? Поставим тебе еще одну лебеду на нос для увеличения скорости?
Я казав, що швидкість зменшилась. При цьому помітив збільшення обертів, що, власне, і викликало подив. При розумінні, що площа контакту збільшилась, можу лише припустити: ідеально виставити двигун, щоб вектор тяги був паралельний днищу корпуса в мене не вийшло - він на долю градуса відхилений вниз. Човен має диферент на корму. Після того, як лебідка "притисла" корпус до горизонталі, можливо, гвинтові стало легше штовхати воду (подібне до перекрута) без росту швидкості. Прохватів немає. Досвід в мене невеликий, тому і запитав, щоб розуміти явище і не робити помилок. Якщо ж по прохолодній погоді тахометр прибріхав, то можна вважати питання закритим, під грифом "Таємничі електромагнитні сили"
Korry_fisher зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням