Тема: АРСЕНАЛ
Перегляд одного допису
Старий 23.05.2013, 23:11   #64
oleh007
 
Аватар для oleh007
 
Реєстрація: 12.01.2010
Звідки Ви: Львів
Дописи: 867
Сказал(а) спасибо: 710
Поблагодарили 1.464 раз(а) в 323 сообщениях
pontoon 21 unitra 6'6" 1-4g

Відразу скажу: свій вибір на цій вудці я зупинив з особистих і суб'єктивних причин. А саме-мені дуже подобався норстрімовський ареал в тесті 3-10 гр. І я шукав щось подібне, але в ультралайтовому виконанні. Унітра-це цупка (наскільки це поняття приміниме в ул.лайті) і дзвінка вудка. Її цупкість дозволяє весело і з приємністю ловити воблерами і залізом, а чутливість дає працювати з джигом. По низу теста все чесно-від грама заброс і джиг повністю задовільняють. По верху теста-виробники "поскромнічали": Унітра продьоргує і підриває приманки в 6 гр спокійно. Але заброс з важчими приманками виходить "в небо"-траекторія при забросі доволі специфічна І точність вже не та (Слід зазначити, що в межах тесту заброс в унітри прекрасний: як м'який так і хльосткий заброси кладуть приманку саме туди, куди ливляться очі). Я не ловлю мікрухою менше грама, тому не скажу, як вудка ловить нонорибу, але думаю, це не її стихія, а от вся умовно хижа риба в розмірах від 50 ло 2000 гр принесе вам задоволення при покльовках і виважуванні. Процес виважування риби унітрою дуже приємний: бланк-нерв передасть всі жими прямо на вашу нервову систему.
oleh007 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
21 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей