Перегляд одного допису
Старий 12.12.2008, 09:27   #11
Trolik
Слава Україні!!!
 
Аватар для Trolik
 
Реєстрація: 21.02.2006
Звідки Ви: Київ, Феофанія
Дописи: 5.597
Сказал(а) спасибо: 7.088
Поблагодарили 5.429 раз(а) в 2.112 сообщениях
2 ВАДЯ777
Та які там образи, все "нормуль". Тепер до суті. Рапала Джоінтед Шед Реп - самий "продажний" воблер у світі, десь чув про таке... 7-ми сантиметрова модель ловить щуку, рідше окуня. Раніше полюбляв окунька на 5-см ловити, але одного разу якесь падло відкусило задню частину (може то був не окунь)) і з того часу ловлю на 7-см. Менше окунь, більше щука. У мене в коробці їх завжди 3-4 різних кольорів. Тейл Дансер Діп Ранер за призначення - велика щука і судак. Реально ходить свої заявлені 9 метрів. Мій напарник А091 ловить на нього практично весь час, навіть коли глибина 1,5-2,0 метри - просто зменшує довжину шнура. Воблер "всепогодний" і "всесезонний". Джексон Карась на 6-му місці не тому, що набагато гірший, а тому, що "вистрілює" більше на водоймах, де карась виступає "цільовою" здобиччю для щупака. Це 40-шичі і "платники" типу Генеральських озер. Загадковий №2 - продукція камрадів з Австралії (здається ), зараз практично випав з продажу. Дуже глибоко пірнає (до 12 м у мене), для того щоб його тягати треба потужне вудлище і потужний двигун . Риба на нього вішається різна. З загальновідомих прикладів - щука 8,250 на Козі-2006 (2-ге місце), жерехи 3 та 4 кг тоді ж (спеціальний приз) і т.д. Цікава деталь - обидва рази воблером керували представниці хоча і слабкої, але чарівної статі . Але це не означає, що в чоловічих руках він працювати не буде. Є ще два розміри з цієї серії і три форми губи (губа змінна).
2 штирлиц
Стирити чемодан у самого штирлиц'а Для цього треба бути, як мінімум, Джеймсом Бондом. Дякую за комплімент
2 ivan111
Найкращий воблер на коропа - пучок опаришів 10-15 штук, поданих на кліпсі "магот" від Корда. І ривковою проводочкою потихеньку до берега. Але це вже не троллінг. Це джиг-фідер.
Trolik зараз поза форумом