Перегляд одного допису
Старий 28.07.2023, 11:38   #442
Олег Е
 
Аватар для Олег Е
 
Реєстрація: 23.02.2007
Звідки Ви: Запорожье
Дописи: 1.473
Сказал(а) спасибо: 168
Поблагодарили 526 раз(а) в 97 сообщениях
Понівечили салон човна на причалі

Днями на причалі виявив що салон мого човна розірваний, і думаю, що причальними собаками, більше немає кому.Вони у нас дрібні але стрибучі-з човнів застрибують навіть на дах боксів в азарті погоні.Думаю кішка проскочила між лобовиком і тентом рятуючись від них, а вони вже слідом, собаки я вже казав дрібні у нас,тим паче впритул, і під кутом до мого човна стоіть другий понижче..Кішка залізла рятуючись за спинку та під сидіння мабуть,а собака вже гриз.А може ще якось. Це в першу чергу повинно на мій розсуд хвилювати охорону ,та директора причалу ,яким я сплачую за охорону човна ,та майна.
Дирекція мені відповіла, що є і моя вина(дослівно- взаємна вина) - недостатньо добре закритий човен. Щось там частично може компенсують,і не грошима ,я так званими відпрацюваннями,за які щорічно беруть гроші- ну типо чи ти щось працюєшь на причалі,чи сплачуй щорічно за це,ну якесь мухлювання,але як завжди платемо ) На мій погляд я зачохлив нормально,і не це головне.Я закрив тентом на кнопках і зверху плівкою, а як ще?! Десь 50% людей і з цим не заморачуються- стоять собі відкриті.на землі.
Чи можу я розраховувати на компенсацію від причалу і як це оформити? З чого починат,що робити?
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_3165.jpg
Переглядів: 163
Розмір:  115,8 КБ
ID:	968563   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_5561.jpg
Переглядів: 169
Розмір:  78,0 КБ
ID:	968564  

Востаннє редагував Олег Е: 28.07.2023 о 11:50.
Олег Е зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
zbb (28.07.2023)