Перегляд одного допису
Старий 16.12.2014, 06:13   #50
Remo
 
Реєстрація: 03.03.2012
Звідки Ви: Белая Церковь.Арендатор пруда.
Дописи: 404
Сказал(а) спасибо: 329
Поблагодарили 943 раз(а) в 265 сообщениях
Я так вам скажу- нажаль хапуги були ,є і будуть. І нажаль їх відсоток.....немалий одним словом. Є люди , що просто живуть за принципом .-" я заплатив-хочу впіймати і забрати", і їх ще якось можна зрозуміти. А є заготовлювачі і все тут. У цьому сезоні, вже у листопаді, рибак розповідає як у нас на Картарі (сектор № 40-самий дальній) на початку літа, стоїть собі мікроавтобус а в кузові бочка на чи то 50 чи то 100 л. і за ніч один ловить а інший у бочку носить. І таких "ходок" за ніч було 8. Людина на той час мене і водойму знала погано і чесно говорячи думала що то мої добрі знайомі, потім вияснилось хто та що і звичайно по журналу перевірили. Духу їх на ставку більш не буде. Але ж...за минулий сезон вони були , виходячи з регестраційного журналу, разів 6, а це значить....далі самі додумуйте. І вважаєте це одна така людина приїздила?? Звичайно ні.
Тому на нових озерах буде з цим жорсткіше. Краще жорсткістю , але справедливою відсікти "добреньких розумників" чим потім заглядати у пусту кишеню і думати , чого ж я такий лох і навіщо мені ця рибалка- виростив би на цих 3-х га. годовичка коропа тони 2-3 і положив би у кишеню 50-70 тис. Отакі от є.
Remo зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
duffy333 (16.12.2014), Небритый (16.12.2014), Саша В. (16.12.2014)