Перегляд одного допису
Старий 08.06.2017, 18:06   #416
Pavel-chorny
 
Аватар для Pavel-chorny
 
Реєстрація: 05.03.2009
Звідки Ви: Волинська обл.
Дописи: 129
Сказал(а) спасибо: 8
Поблагодарили 44 раз(а) в 10 сообщениях
Flagman Кубок України 2017
Після тривалої перерви у спортивному фідері, у мене з’явилась можливість виступати у складі команди Flagman Lviv, разом з хорошими друзями, яких я вже досить давно знаю.
Flagman Кубок України цього року приймала у себе Полтавська Федерація Риболовного Спорту, на просторах річки Дніпро, а саме – Кременчуцьке водосховище. У складі нашої команди, крім мене, виступає ще шестеро спортсменів: Віктор Немеш – тренер, Віталій Чикита, Петро Мельничук, Ростислав Суховецький, Олег Бельмесов та Денис Гутарєв.
Тренування, як власне кажучи, відбір в основний склад ми розпочали з четверга, так як у команді можуть виступати тільки чотири спортсмени. Внутрішній відбір у нас відбувався за трьома турами, по дві години кожен. Згідно результатів у основний склад команди увійшли: Віталій, Денис, Олег та я.
Тренувальний процес був побудований наступним чином: основне, що потрібно було визначити – це дистанція ловлі. Так як риби було багато починаючи з 25 до 65 м. В загальному, різниця була лише у розмірах пійманих екземплярів та стабільності кльову. Наступний крок – реалізація клювань та наживка. Дуже часто риба то піднімалась, то опускалась на дно, тому ми визначили, що оптимально буде використовувати поводки довжиною від 0,8 до 1,8 м. По жилці – 0,1 мм, гачки Flagman Silver Roach та Flagman Dynamic Feeder №14 та №16.
Корм. По корму у нас були тривалі експерименти, взагалі перепробували різні комбінації прикормок від Flagman, але зупинились на добре зволоженій та замішаній з додаванням меласи Flagman Super Bream black та Flagman Secret Roach black в пропорції 2 + 2. Кормушки середнього розміру 42 та 56 грам.
Отже підсумувавши усе, нашу командну тактику можна описати так: оптимальна дистанція ловлі – 30 – 40 м, довжина поводків 1,2 – 1,8 м, кормушка 56 грам закритого типу. Також вирішено використовувати Flagman FEEDER GUM MANTARAY ELITE 0,6 мм
Перший тур. Жеребкування відправляє мене в зону «В» у 19 сектор. Підготовка зайняла всього годину часу, тому чекаючи старту мало не заснув. Дистанція ловлі, яку я обрав, складала рівно 40 м, вудлища Flagman Sherman Pro 3,6 та 3,9 дуже добре справлялись зі своїм завданням. Риба почала ловитись буквально з перших хвилин після стартового закорму. Проте згодом, покльовки припинились десь на хвилин сорок. В процесі ловлі отримую інформацію від Віктора, що в моїй зоні мало хто ловить стабільно, у всіх є провали. Посилився вітер, тому довелося провести деякі маніпуляції з кормом і рибка знову почала відгукуватись. Від так, до кінця туру вдалося трошки підловитися та з вагою 5030 грам посісти друге місце в зоні. Поки тривало зважування, дізнаюсь, що хлопці теж відловились рівно, а це в принципі, залишало надію на непоганий командний результат. Так воно і виявилося, наша новостворена команда завдяки чітко проведеному тренувальному процесу, посідає третє місце за результатами першого туру, з сумою балів 21. Так як різниця в балах між командами першої п’ятірки була не великою, ми розуміли, що завтрашній день буде досить напруженим.
Вечірні «розбори польотів», традиційна година анекдотів та заряд позитивом і усі до сну…
Погодні умови на другий тур значно погіршилися, піднявся сильніший вітер, який під кінець туру мало не спричинив справжній шторм.
На цей раз доля жеребкування закинула мене в зону «А». По корму ми вирішили нічого не змінювати цей же самий склад Flagman Super Bream black та Flagman Secret Roach black 2 + 2, а от дистанцію я вибрав 44 м. Команда старт і у мене знову провали у кльові. Мало того, в секторі на відстані 25 – 30 м виявився натягнутий шнур, до якого місцеві жителі прив’язують човни. Через це в мене частенько обривались поводки разом з рибою на гачку. Так з горем пополам, втративши частину улову через неприродню перешкоду, посідаю сьоме місце в зоні. Маючи певний досвід участі у такого роду змаганнях, розумію, що розподіл призових місць будуть вирішувати мінімальні розриви по балах між командами.
Світло надії розвіяв Діма Давидов, який порахував усе раніше ніж суддівська колегія. Ми п’яті. Спочатку настрій погіршився, але дізнавшись, що усі команди областей від Flagman попали у п’ятірку кращих, стало навпаки приємно.
Загалом, змагання не з легких. Риби було багато, а от підібрати «ключик» до неї, з 19 команд, вдалося не усім. А тим кому це все ж таки вдалося - потрапили на п’єдестал пошани з чим хочу їх і привітати, а також висловити подяку за боротьбу і іншим командам.
Не можу оминути словами подяки і своїх напарників по команді. Тільки мега-позитивний настрій та дружня обстановка – це завдаток успіху і ми усі в цьому змогли переконатися. Також вітаю Віктора Немеша з дебютом у тренерській роботі – ми ще себе покажемо!
Полтавській ФРС за організацію – все було чудово.
Окремо хочу висловити подяку спонсору – Компанії Флагман, яка не один рік розвиває та популяризує риболовний спорт в Україні та завдяки своїй підтримці дозволяє нам, спортсменам, почувати себе більш впевнено на змаганнях різного рангу.
Бажаю усім добра та миру, до нових зустрічей.
З повагою Хвас Павло.









Pavel-chorny зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
ivb07 (09.06.2017), VIsko (09.06.2017)