Перегляд одного допису
Старий 19.04.2016, 10:35   #863
Дрюль
 
Аватар для Дрюль
 
Реєстрація: 14.04.2006
Звідки Ви: Киев. Беличи
Дописи: 513
Сказал(а) спасибо: 511
Поблагодарили 2.297 раз(а) в 292 сообщениях
Цитата:
Допис від tosi Переглянути допис
бач які різні підходи.
я теж думав що на максимальних оборотах, лак не буде встигати утворити горби, фіг там проплєшини виникають. Нагрітий лак стає набагато швидше ніж не нагрітий Я працював таким чином з лаком який грівся на водяній бані, так він стає дуже ріденьким, але я постійно не встигав розрівняти
Стосовно обертів бланку на себе, то так можна весь лак забрати хіба як варіант тоді шарів 3-5 лаку класти, в моєму випадку це варіант
Лак в мене трейд мастер, але який фіг його знає не переймаюсь цим.
Маю однокомпонентний дуже рідкий лак Petri, консистенція води (ним лакую деревяшки свої) от він лягає дуже тонким шаром, з ним працювати по дереву дуже подобається. Але має він один недолік, дуже чутливий до різного роду масел та хімії, наприклад на деревяшці з бубінги він не стає, бо вона сама по собі маслянаста, і на тонері з лазерного прінтера він теж не стає
Дивись, пид лампою и водяна баня це різні речі. Лак не можна перегрівати, перегрів і йде горбами, також потрібно акуратно вигонити пузирі,головне не перегріти! Тепла металева кулька дуже важлива. Замішав і треба все робити дуже швидко. Щоб не було проплєшин, треба поверхню пройти спіртом, обезжирити.
Не потрібно 3-5 шарів, все лакується в один, максимум в два якщо товста плівка,
Дрюль зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
RYUCHA (19.04.2016)