Перегляд одного допису
Старий 19.07.2020, 01:43   #514
Ленин-Гриб
 
Реєстрація: 22.09.2017
Звідки Ви: Киев
Дописи: 87
Сказал(а) спасибо: 429
Поблагодарили 522 раз(а) в 46 сообщениях
Цитата:
Допис від linchuck Переглянути допис
Следующая горизонтальная дорога, после русла Тали, тоже щебнем присыпана. Скорее всего, именно там мог быть такой перекресток.
Я не зразу замітив, що Ви мені відповіли ще раз. Ми точно йшли по цій дорозі, що Ви намалювали. Тільки заходили ми на неї не зверху (півночі Поташні), а пройшли метрів 200 від Варшавської траси і там від південного-заходу Поташні звернули наліво і вийшли на ту точку (дорогу) яку я вказував раніше. І пішли ми в верх (на північ) на ту дорогу. І ми точно йшли по цій дорозі, бо досить довго коли ми йшли було чути гул машин з траси. а потім бац! і гул пропав (видно звернули на північ). Але дід вже заднім числом казав, що ми перейшли Таль. Але в якому місці ми її перейшли. В мене було 2 варіанти. Один відпав, але після Вашої відповіді з'явився третій варіант. Перший варіант тут (50.711961 29,724591) - це якщо йти прямо на північ по тій дорозі на яку ми вийшли від Поташні. Але тут ми не переходили, бо ми завжди йшли по хорошій дорозі, по лісовій дорозі і по впевненій лісовій стежці. А в цьому місці за Таллю дороги нема - хащі. Другий варіант тут (50, 713008 29.724591) - це там де Ви писали "Местами она идет по высокой насыпи". Ця "насыпь" - це мостик над тою притокою Таль, яка на Гугловській карті також Таллю називається. І 3-й варіант це тут (50.714045 29.729291), тобто не доходячи від Поташні до "насыпи" звернути на північ. Там є Т-образне перехрестя, яке виходить на одну з граничних доріг між квадратами, які йдуть на північ. Тобто я вже не впевнений з якого берега Таль ми збирали гриби з лівого, це коли ми перейшли насипь і пішли по дорозі, яка пішла на північний захід, чи з правого. Я вже кілька разів переходив Таль не по дорозі, а там де дороги немає і знаю що це таке: хащі, кропива, осока, непрохідні зарослі, яма-русло. Причому переходив і з водою і без води. 10 днів назад вода була і були великі проблеми з переходом Талі в "не установленном месте".
І я коли вертався назад, то мені здається, що я хащі Талі не переходив.
Ленин-Гриб зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням