Перегляд одного допису
Старий 23.01.2021, 13:54   #20
Jaga
 
Аватар для Jaga
 
Реєстрація: 27.04.2006
Звідки Ви: Киев
Дописи: 644
Сказал(а) спасибо: 1.503
Поблагодарили 1.068 раз(а) в 235 сообщениях
Простий рецепт, який готувати добу.

Це - простий рецепт. Можливо самий простий рецепт не дуже простої страви. Це - проста буженина.
Нє, мона зробити ще простіше - але ж хочеться щоб і було смачно.
Нєобходімиє інгрідієнти:
Мнясо свині. Задня частина, окіст там ну те з чого роблять шинки та хамони. чим більше - тим краще.
Спеції набір номер 1- лаврове листя, чорний молотий перець, сіль, свіжий часник.
Спеції набір номер 2 - для обмазки - тут хто шо любе. Я беру коріандр, трішки чілі, паприки, чорного меленого перцю і сухий часник. Мона робити з товченим свіжим часником, хмелі-сунелі та багато чим. Що подобається, якої гостроти та пряності любите - те й і беріть.
Вода.
Інвєнтарь:
Пательня велика. Така щоб шмат мняса влазив.
Ємність для варіння. Щоб цей же шмат вліз.
Пара виделок. Ніж.
Приготування ділиться на три етапи. Маринування - обсмажка - варіння - обсипка.
Маринування - це нашпигування цього шмамтка свині спеціями. Берете ножа штиркаєте мнясо десь до половини товщини, і туди суєте шматочок лаврового листя, заздалегідь поламанного, та обваляного в суміші солі та перцю так само заздалегідь поразіного зубця часнику. Чим більше таких закладок в мнясі ви наробите - тим буде смачніше. Але то мені смачніше. Може вам і ні. Зверху спеціями обмазувати не потрібно!
Після того, як ви поховали в шматку мяса всі спеції - залиште його полежати десь у холодильнику внизу. Годин на 12 буде норм, а краще на добу.
Обсмажка. Це дасть особливого смаку та аромату. Беріть ваш шматок, розкочегарюйте добряче пательню і кладіть прямо на розпечену поверхню. Ніяких олій и чогось там. Нам потрібно щоб мнясо припеклось, і з'явилася така румяна скоринка. Добряче румяна! І за допомогою виделок так це зробіть зо всіх сторін. Ось чому не тре обмазувати зверху сухими спеціями - вони просто згорять. В цей час аромати йдуть такі, що сім'я почина стягуватись на кухню, ворушачи носами як якісь такси.
Обсмажили добре так? Тоді кладіть це діло в ємність для варіння, заливайте водою, і ставте на вогонь. Як закіпить - вкручуйте на мінімум, і на малому кипінні варіть собі. Скільки? Я десь півтори години. Але і шматки беру не маленькі. Як поварите - вимикайте вогонь, і залиште мнясо у бульйоні, поки не остигне Витягувати не тре - тоді продукт буде сухий, а так він натягне в себе бульйону.
Остигло - витягуйте, обсушуйте, та можете обмазати улюбленими спеціями. Тут вже на ваш смак. І на вашу виразку та гастрит. Якщо дітям можна і не мазати. Загорніть у фольгу, та в холодильник. І люблю щоб обмазка тріхи проникла у мнясо.
Власне кажучи це все. Соковита, ароматна буженина готова. Як для мене, це хоч і довгий, але простий рецепт з невеликою кількістю рухів. Ніяких там духовок - тіста - страху перепекти та зробити сухою немає. Для сракоруків саме воно!
А ще є просто шикарний бонус - це бульйон, в якому варилась буженина. Він просто казковий, і на ньому можна зварити щось дуже смачне, особливо гарно виходить борщ. Він пахне і смаженим, і вареним і спеціями. ммммм… Я його ціную більше, ніж за саму буженину. Думаю з такого холодець зробити, хоч він і не прозорий.
Смачного!
Долучені зображення
Тип файлу: jpg 20210123_134319.jpg (106,2 КБ, 44 переглядів)
Тип файлу: jpg 20210123_134403.jpg (70,8 КБ, 41 переглядів)
Тип файлу: jpg 20210123_134435.jpg (86,0 КБ, 45 переглядів)
Jaga зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
5 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Drew (24.01.2021), LEO 1979 (25.01.2021), yray (24.01.2021), Лилия (25.05.2021), Роман911 (24.01.2021)