Перегляд одного допису
Старий 04.02.2017, 00:28   #346
tosi
 
Аватар для tosi
 
Реєстрація: 11.04.2006
Звідки Ви: м.Львів
Дописи: 2.275
Сказал(а) спасибо: 449
Поблагодарили 3.930 раз(а) в 610 сообщениях
O Alquimista (Matagi TWG-602UL Area Sensor)

власник дав добро, тому викладаю фото на суд спільноти, каску вже одягнув
Дизайн Юрій Дем'яненко (Yurok), з мого боку тільки консультації та виконання В цій роботі застосував декілька інновацій, для мене інновацій
Отже:
1. Корок торцований, лінії склейки паралельні. Висновок - практичного змісту мало (при склейці все одно просідає по різному, тому абсолютної паралельності не досягнуто), але все одно буду торцувати для душевного спокою, може коли-небудь руків'я вийде досконалим
2. Тримач з фторопластовою втулкою. Дякуючи Юра (Рівне), який мені постійно "дорікав" недосконалістю івілайна, ця проблема усунута. Виточив фторопластову втулку, з внутрішнім конусом, дав натяг 2 сотки, і тепер форе закручується набагато легше і приємніше. Висновок - фторопластові втулки обовязкові. Дякую Юра (Рівне)
3. Декол. Задумка спочатку була зовсім інша, розкажу пізніше про технологію, але так як результат мені не дуже сподобався, було прийнято рішення написати від руки. На моє особисте перконання, декол має бути все таки писаним. Ну але як і казав, одна технологія не дає мені спокою, тому буду ще пробувати.
Вага вудки - 51,7г.
[[Ссылки только членам профсоюза. ] [[Ссылки только членам профсоюза. ] [[Ссылки только членам профсоюза. ] [[Ссылки только членам профсоюза. ] [[Ссылки только членам профсоюза. ] [[Ссылки только членам профсоюза. ] [[Ссылки только членам профсоюза. ] [[Ссылки только членам профсоюза. ] [[Ссылки только членам профсоюза. ] [[Ссылки только членам профсоюза. ]
tosi зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
33 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей