Перегляд одного допису
Старий 15.11.2016, 23:26   #83
tzerberv78
 
Аватар для tzerberv78
 
Реєстрація: 19.06.2007
Звідки Ви: г. Киев , Троещина
Дописи: 897
Сказал(а) спасибо: 2.733
Поблагодарили 953 раз(а) в 221 сообщениях
Smile "Карта Рибака 2016"

12 листопада 2016 року на водоймі "Михайлина" відбулися змагання "Карта Рыбака 2106" в змаганнях приянили участь 64 спортсмени... були гості з Білорусії і Росії.... ось мій невеличкий звіт як учасника цього турніру.

«Карта Рыбака 2016» або як пройшло свято форелевого спінінгу

Як «важкохвораспіннговоюловлею» людина я зазвичай не пропускаю жодного анонсу змагань і саме до цього турніру готувався заздалегідь…. Захід дуже важливий для мене тому що - приймає участь велика кількість учасників, всі без винятку дуже гарно екіпіровані, багато спортсменів і призерів різного щабелю, і навіть чемпіони світу «Ударіть в грязь лицом» мені не можна було ще за однієї причини – організаторів я знаю як дуже позитивних людей, хоч знайомі ми не так вже давно, саме тому хотілося створити дух конкуренції на належному рівні ну…і ще одна причина – хотілося презентувати коханії другу сторону свого життя .. а саме «риболовний спінінговий спорт» і в цьому спорті «форель», як на мою думку, стоїть на найвищому щаблі !
До турніру мав два повноцінних тренування на Михайлині – обидва тренування були в дощову (просто страшно мерзку) погоду і форель була не дуже активною. Визначити її примхи було важко… але… було з’ясовано - що вона любить стояти по кутах водойми і ще в чотирьох-п’яти локальних точках і від силікону не відмовляється! Коливалки працюють тільки в середньому горизонті на дистанції вибросу в декількох кольорових гаммах, і дуже часто форель за коливалкою виходить до ніг, а потім розгортається. Плюс надія на «свіжу рибу» давали непогані шанси на участь З цими данними я намалював собі задачу «мінімум» і з розвитком до задачі «максимум»…
Мінімум – потрапити до 8ки…. Максимум – виграти…. Мінімум-максимум, день і ніч перед турніром пройшли в головоломці і ребусах – форелевий арсенал дуууууже великий і носити на собі вітрину магазинчику середнього розміру якось не хотілося…. Тому я зібрав поясну сумку з запасом приманок … і … поясну коробку з робочим арсеналом….. як виявилось – все зробив правильно!
Ранок виявився добрим і за веселими розмовами ми швидко доїхали до водойми. Просто побачити таку кількість знайомих людей на змаганнях – це вже порція емоцій і позитиву адже всі ми спілкуємося віртуально а на риболовлі зустрічаємось не так вже і часто Після багатьох «привіт-привіт» з знайомими ми вирушили на реєстрацію – де знов «привіт-привіт» але вже з організаторами і суддівським корпусом )))) Жереб мені приніс порядковий номер 16! Червону зону і старт і фініш в крайніх секторах – Бінго! До того ж організатори видали комплект приманок в подарунок такий що – гуму можна було з собою просто не везти )))) Далі було ще трохи часу до відкриття щоб перебрати коробку «бойового арсеналу» і…. Нарешті відкриття! Рівень організації з атрибутами ведучого і сцени! Повний супровід таймінгу і регламенту! Просто свято! Відкритя було дійсно захоплюючим і дійсно дало позитивний поштовх на весь день!
Ітак….до старту лічені хвилини…мій перший сектор 16( як і номер під яким я виступаю –савпаденіє?)…. Праворуч від сектора аератор… видно виходи риби…. Мій суперник Валера Бацула- один з організаторів і просто як то кажуть «своя людина»…але що поробиш – треба грати…..Старт! Перший закид – на «дальняк» моя стара «Луна» відправляє блешню (Даіговський «Мальок») він працює на відстані закиду кастмастеру. А померанчовий колір з чорною підложкою розрахований на активну рибу….проводка – тичок, засік.. сход…. Ще одна проводка… тичок…. Ще одна проводка… риба вийшла в ноги… беру другий комплект з гумою – в атаку відправляється біла німфа «Бафі» від FіshUp…. Тичок, пауза, підсікаю – є!!! перша форель зробивши декілька піруетів перед вимостком корится і я заводжу її в підсак….таким чином «виманив - доловив» ловлю ще 4 форелі в цьому турі, але одну не зараховано бо спіймав за бік – правила є правила і дотримуватися то є правильно… таким чином здобута була перша перемога….
Саме з такою тактикою міняючи блешні на силікон в ближній дистанції я проловив всі 8 турів… загалом мені пощастило 5 разів виграти, отримати дві нічії ( нульові) і один раз я програв ( бо має бути взаємозалік – то був знайомий з компанії ПК Гріша)… і як не сумно, але з ким почав змагатися з тим і закінчив…останній тур в першому секторі я знов зустрівся з Валерою Бацулою… і знов виграв… чи то Валера не ловив в повну силу.. не знаю.. але факт є фактом… Загальний результат склав 17 балів і 9 зарахованих риб….за моїми підрахунками цього мало бути достаньо щоб потрапити в 8-ку…. Так і сталося… Все просто блешні Даіга – помаранчево чорні і «прапор Німеччини» Мальки і GGV, біла «пупа», білі і рожеві «бафіфлай» від Fish Up…. І німфа від берклі ( а от колір німфи залишу в таємниці)…. Такий нехитрий набір який помістився в поясну коробку дав змогу виконати задачу «мінімум»…..далі невеличка перерва яка дала оговтатися…і ось змагання «вісімки».
В змаганнях вісімки мені довелося змагатися з дуже серьйозним і досвідченим суперником – Ян Тупіцин. Це людина яка форель ловить більше ніж я є в риболовному спорті. Мандражу не було, але розуміння що такий суперник так просто не здастя, змусило напрягтися.
Старт! Риба не активна… десь хвилини через чотири маю покльовку і… не засіклась… Ян теж має покльовку ( боковий зір - завжди відслідковую суперника) … знов маю тичок… не засіклася… перехід… друга хвилина після переходу – при забросі захльост за ВХІДНЕ кільце!!! Вхідне кільце – у мене ніколи такого не було!!! Шукаю ножиці – а ножиць на сумці нема!!!! Відгризаю шнур зубами і в’яжусь… залишки шнура і флюра теж обгризаю… капец…. первязався і … заброс - в чотирьох метрах від вимостки в товщі води хтось зупинив німфу на падінні і повів в сторону… я поспішив з засічкою!!! Ще одна секунда і риба точно б ковтнула приманку…. Але.. не вистачило терпіння…. Ітог… 0-0….і завдяки тому що Ян на півбала вище в заліку він проходить далі….. всередині все обірвалося…. Дякую Яну за боротьбу і човгаю до машини збирати комплекти….
Далі були видовищні поєдинки за 1-2 місце і дивовижна баталія за 3-4 з переходом на малу водойму з боротьбою до «першої риби»….Супер фінал і супер видовище…..Хлопці дійсно виклалися по повній і місця заслужили всі 4 учасника фіналу без винятку!
По висновку отриманий досвід і емоції я вважаю найціннішими за цей рік. Моє особисте місце на цьому турнірі – шосте. Думаю що колись буде і перше.
Ну а церемонія нагородженя заслуговує окремої уваги і написати про це декількома реченнями не получиться, але скажу одне – це було феєрично і грандіозно! Всі учасники були нагороджені памятними призами! А ті хто потрапив в номінації 8 і 1,2,3 нагороджені додатково! Інтригою послужив окремий приз за найбільшу кількість зловленої риби! Можна писати і писати але думаю що фото і відео то передадуть краще моїх слів.

Дякую всім учасникам за чудову компанію і боротьбу. Особлива подяка організаторам, суддям і просто чудовим людям – Кирилу, Алексу, Валері, Славі, Артему, Олександру. То як Ви організували і втілили в життя цей проект заслуговує поваги!
Окрема подяка компанії «Даіга» в лиці Андрія Моховцева - за фінансову поміч, консультації щодо приманок і надані якісні блешні українського виробництва! Компанії FishUp за можливість ловити оригінальними приманками які сподобалися форелі Адміністрації водойми «Михайлина» за теплий прийом! ТМ «Лучіано» - за солодку нотку турніра! Діджею за музикальний супровід «Приятной Компанії» - за те що Ви є
З повагою Віктор.
Долучені зображення
Тип файлу: jpg 1.jpg (79,2 КБ, 71 переглядів)
Тип файлу: jpg 2.jpg (246,7 КБ, 105 переглядів)
Тип файлу: jpg 3.jpg (113,2 КБ, 125 переглядів)
Тип файлу: jpg 4.jpg (248,6 КБ, 114 переглядів)
Тип файлу: jpg 5.jpg (102,4 КБ, 122 переглядів)
Тип файлу: jpg 6.jpg (236,6 КБ, 123 переглядів)
Тип файлу: jpg 7.jpg (246,9 КБ, 110 переглядів)
Тип файлу: jpg 8.jpg (173,9 КБ, 93 переглядів)
Тип файлу: jpg 9.jpg (57,4 КБ, 87 переглядів)
Тип файлу: jpg 10.jpg (79,3 КБ, 83 переглядів)
tzerberv78 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
11 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей