Перегляд одного допису
Старий 08.01.2009, 18:18   #10
Yury
Аксакал
Baby-killer форева
 
Аватар для Yury
 
Реєстрація: 15.04.2006
Звідки Ви: Obolon town, Kiev
Дописи: 3.407
Сказал(а) спасибо: 11.566
Поблагодарили 15.218 раз(а) в 1.480 сообщениях
Аматорська думка

Фідером користуюся лише тоді, коли потрібна риба для юшки (під чарку, звісно). Тому користуюся виключно бюджетними вудлищами.
1. Корсар від Флагмана (3,9 м., до 90 гр). Доводилося кидати і 100 гр. кормак+прикормка з усієї дурі - не ламається сАбака ... Може, пощастило з вудлищем? ...Вважаю, що для своєї цінової категорії - найкращий вибір.
2. Магна від Бальцера (3,9 м., до 145 гр.) - досить кидучий дрючок, певно внаслідок дещо "лапшуватої" будови. Мабуть, ще більш кидучий, ніж Корсар. На вагу уваги не звертаю (не спАртсмен я ).
3. Мегафідер (3,9 м, до 110 гр.) від Банакса - досить приємна палівка. Досить легка. Маю певність, що можна перевантажувати (за аналогією з однойменними спінінговими вудлищами серії "Мега"), однак такої звички не маю (це ж не Корсар ).
Звісно, можу собі дозволити і усілякі Шимани (чи Сімани - кому як до вподоби). Але, як на мене, зовсім не поважаю вудлища цієї торгівельної марки (особисте)... Нехай собі механізмами займаються - це в них краще виходить... Велосипеди там, котушки, коробки передач і таке інше...
P.S. На істину в останній інстанції не претендую. Це лише думка запеклого аматора фідера.
P.P.S. Про пікери не згадую, бо ця тема не згадувалася.
Yury зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням