Перегляд одного допису
Старий 11.09.2017, 22:12   #10
Trolik
Слава Україні!!!
 
Аватар для Trolik
 
Реєстрація: 21.02.2006
Звідки Ви: Київ, Феофанія
Дописи: 5.597
Сказал(а) спасибо: 7.088
Поблагодарили 5.429 раз(а) в 2.112 сообщениях
У сосни якраз поверхнева коренева система. Ще одна властивість кореня сосни - він дуже швидко дерев'яніє і втрачає здатність давати нові відгалуження. Це одна з причин того, що сосну можна пересаджувати тільки у відносно молодому віці і невеликому розмірі. Правда є і виключення. Серед сосен густою і гарною кроною вирізняється Сосна чорна форма "Австрійська" (Pinus nigra f. Austriaca). Дуже декоративні Сосна гімалайська, Сосна Веймутова. Але тільки у молодому віці і в культурних варіаціях))) Для високого рівня ґрунтових сосна таки непоганий варіант. Карликові форми (Pinus montana, Pinus mugo) варто все-таки використовувати для альпійських композицій, а не для прикрашання на Новий рік. А взагалі сосну легше чепурити на свята - вона не така густа, як ялина і менше страждатиме від цього. Так що я б садив сосну.

П.С.
Цитата:
Допис від БЕРКУТ Переглянути допис
Я ,когда клиенты начинают спорить и предлагать всякие "а если вот так сделать",говорю:
-Я делаю так как нужно сделать и ,если вы считаете,что так не правильно,делайте как вам угодно.
Как правило, эти слова помогают.
Прекрасне правило. Воно мені допомагає вже двадцять років, протягом яких я професійно займаюсь озелененням і дизайном ландшафтів. І клієнти були різні. Від Президента України до бабці на шести сотках... І ситуації були різні. Приміром ті ж шість соток, тільки газон. На даху будинку. Сім метрів над землею. З завантаженням туди 40-сантиметрового шару ґрунту, закладкою пластикового дренажу, геотекстилю і всіх інших прибамбасів. 320 кубометрів, тоннаж можна теж порахувати. Таке...
Trolik зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
4 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Adm1 (11.09.2017), bib67 (22.11.2017), Inor (13.09.2017), Андрей С. (13.09.2017)