Перегляд одного допису
Старий 05.05.2008, 22:05   #43
Trolik
Слава Україні!!!
 
Аватар для Trolik
 
Реєстрація: 21.02.2006
Звідки Ви: Київ, Феофанія
Дописи: 5.597
Сказал(а) спасибо: 7.088
Поблагодарили 5.429 раз(а) в 2.112 сообщениях
2 Джексан

Шановний Джексан.
Мова не про запах макухи/комбікорму та інших, звичних для нашого коропа компонентів. Мова про конструкцію і спосіб дії макушатника. На стандартному макушатнику змонтовані 4 гаки. При "покльовці" (саме в кавичках це слово) риба засікається не одним, а декількома гаками, або ж вони теліпаються десь поруч, ранячи рибу або чіпляючись за корчі. Часто в підсаку риба опиняється вже з порваними зябрами, з подертими боками. Часто риба заганяє вільні гаки в корчі і рибалка вимушений обривати основну жилку. Риба в цьому випадку гине, не маючи шансів звільнитись. Макушатник дуже негуманній спосіб лову і тому я не рекомендую його використовувати. Як і всі інші монтажі з декількома гаками (той же "спутник"). Згоден, що не на всіх наших водоймах короп вже звик до бойлів. Але навесні часто непогано можна відловитись на опариша чи земляного черв'яка. Наші умільці навіть бойлі роблять з макухи і подають їх на волосяній оснастці. Треба пробувати, експериментувати. І не обов'язково для цього витрачати зразу купу грошей. Адже сама причина невдачі може полягати не у неправильно вибраній наживці/насадці, а у способі її подачі. Самий дорогий бойл може втонути у мулі і риба втратить до нього інтерес, а пара кукурудзинок та ще й з пінкою на волосі принесуть Вам покльовку коропа на 10 кілограмів. Просто щоб хоч іноді ловити таких коропів, треба їх берегти. Макушатник не допомагає у збереженні поголів'я трофейних екземплярів, тому я проти його використання.
Trolik зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням