Перегляд одного допису
Старий 13.11.2013, 23:02   #1500
Гена крокодил
 
Аватар для Гена крокодил
 
Реєстрація: 14.04.2010
Звідки Ви: Волинська обл. Луцький р-н с. Небіжка, за кривою вербою наліво...
Дописи: 519
Сказал(а) спасибо: 940
Поблагодарили 1.062 раз(а) в 224 сообщениях
Цитата:
Допис від Красный Переглянути допис
Фраза "- Ну че вам, жалко?!!!" была произнесена Метровским,после того как клиент не согласился на цену...
Гарна фраза. Я згадав цьогорічну ситуацію: Рибачив я окуня з човна. Бачу метрів за 200 вийшов, але я не спішив, льопав далі. Дивлюсь - човник став на крапку - рибачок щось тягне, до нього підплив мій знайомий , починається фотосесія. Ну звісно я туди ( а маю сказати, що рибачу там років 5 - 7 і всіх окунятників знаю). Підплив - дійсно знаю цього круцяха. Впіймав він гарного окуня , явно за кільо.Знайомий його фоткає, а він щоки роздув, руки витягнув - гордий собою! Фотосесія закінчилась і тут я ( по простоте своей душевной) ляпнув:
- Відпусти окуня.
- Не відпущу.
- Блііін, подивись здоровий окунь, таких треба відпускати. Давай я тобі менших дам.
- Не відпущу.Я малих відпускаю.
- Малих ти не відпускаєш, а викидаєш.
Мовчить
- Нє, ну зжереш ти його (починаю заводитись) і пиз...ць, а так я розкажу всім про твій мужчинячий вчинок, фотки будеш мати і рибу.
- Угу, ну і зжеру.
- Блін, давай я в тебе куплю ( а в самого 20 гривен в кармані), давай на воблер хороший поміняю...
Чесно, хотів орбіт віддати. Але це путо вже запхало окуня в свій кульок, завело моторчика і подристало
Сердитий я на нього довго ходив. Я був впевнений, що він своїм знайомим ( а Луцьк мале місто) рибачкам буде розповідати , що він зловив окуня на кільо чотириста ( точно не пам"ятаю). а Гена , ган...он, до нього домахався , до речі так і було.
Але мораль сєй басні не в тому, що Гена гуманіст, а той торбохват. А в тому, що "место сидения определяет точку зрения". Він рахує, що він правий, а я рахую, що я. І ніяким гнобленням, "всеобщим порицанием" толку не добитись ( я-ж не добився). Тільки своїм власним прикладом і більше ніяк.
Я беру рибу, але для себе взяв за правило - щук від трьох кг. , окунів від кіля відпускати. Звичайно не беру стограмових гавнюх, але я їх не відпускаю, а викидаю, тут великих зусиль не потрібно.
Гнобити чоловіка за те, що він привіз додому пару садачків кілограмових рахую не правильним а яких брати? Я люблю рибки з"їсти
Це моя особиста думка і нікому її не нав"язую, тобто ІМХО
Гена крокодил зараз поза форумом  
12 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей