Тема: СНАСТИ ч. 2
Перегляд одного допису
Старий 16.01.2022, 22:03   #1307
@ndrey k
Модератор
 
Аватар для @ndrey k
 
Реєстрація: 22.02.2006
Звідки Ви: 100лиця України
Дописи: 3.498
Сказал(а) спасибо: 9.488
Поблагодарили 6.946 раз(а) в 1.350 сообщениях
Shimano 20 Soare XTune S73ULS 2.21m 0.5-8g

Клята зима. Тричі був із вудлищем на рибалці, та через непогоду і не найкращий кльов не можу остаточно сформувати свої враження.
За пару останніх років мав змогу половити різними мікрушними палками, переважно середньо-дорогого сегменту, та порівнюватиму зі своїм основним — tict ice cube ic-74fs-sis.
Якщо не враховувати попередню модель Xtune, якою ловив влітку виключно в товщі, достатнього досвіду використання вудлищ із м'якими вклейками я не маю. Намагався, та після хардсоліду вони мені не сподобалися від слова зовсім. Зі старішим ХТюном не потрібно було постійно контролювати дно, то ж я був дещо не готовий до того, що мені доведеться вчитися якось відслідковувати падіння приманки з головами 1.5-2 г, через те, що м'яка вклейка не відбиває в руку. А я до цього звик. Женя писав, що в ідеальних умовах працює від 2-х грамів, я б сказав, що від 2.5 щось інколи тактильно фіксую, та в безвітряних умовах ще не рибалив) Востаннє швидкість вітру була до 9 (дев'яти) метрів за секунду )) Не завжди відчуваю покльовки, навіть чималеньких окунів, та поки цим не переймаюся — зима та й повно трави в місцях ловлі. Щодо загальної чутливості, Тікт здається виразнішим, дзвінкішим. До цього я був також не готовий. Потрібно порівняти лоб в лоб, за можливості, тоді скажу впевненіше
Тепер про те, що сподобалося: кидає XTune чудово. От прямо приємно вразило. Використовую шпулі з 2-ма шнурами — momoi oshikage #0.1 та ygk real dtex #0.3 Із першим 1 г летить хєр зна куди, взагалі без напрягу. Пишуть, що вудлище впевнено кидає від 0.75 г Не перевіряв, та охоче вірю. 0.3 я б назвав макимальним рекомендованим діаметром. З більшим точно страждатиме дистанція. Найважче, що кидав — 5 г + ізік 3". Не валиться, доволі впевнено жбурляє, та вішати 7-8 г + якогось невеликого хробака мені поки лячно. Був дещо розчарований, що катушкотримач на солідних Хтюнах встановлено гайкою вперед, та з'ясувалося, що моя рука, при такому розташуванні, з металом майже не контактує і, відповідно, менше мерзне. При проводці в товщі, як на мене, поводиться ідеально. Покидав ужгородський (пізньої осені окунь зранку добре реагує на уокери і не хотілося б возити кілька палок) — жодних проблем, хоча Діма kdw підказав, що і в попереднього солідного хтюна з цим не було жодних проблем, навіть за м'якішої вклейки. Щодо поведінки вудлища на виважуванні: можу помилятися, та можливо через спіральну обмотку бланк швидше релаксує, після кожного ривка риби, і через це ти відчуваєш кожний з них. Дуже нервове. Це якесь сексуальне родео) З жодним іншим вудлищем я таких відчуттів не мав.
Перед придбанням подивився 4 спінінги в різних магазинах. В усіх вершинка була вклеєна криво, в тій чи іншій мірі. Моєму товаришу пощастило — замовляв у знайомого через інет-магазин і йому прислали рівний. То ж прямі солідні Хтюни таки існують) Власне, після 842-го, це взагалі ні про що. Та і при проводці, навіть якщо дивитися на вершинку, я кривизни не помічаю. Вже забув
Чохол — то окрема тема. Це якесь особливе збочення. Потрібно бути психічно хворим, щоб спроектувати чохол із 4-х різних матеріалів, включно з сіткою, односекційним. Можливо я не правий і вудлище закріплене двома стяжками краще захищене від поломки. Можливо. Та я виклянчив у друга тонкий двосекційний чохол, яким він не користується, і перевожу тепер в ньому. В машину доцільніше було б придбати тубус. З часом, так і зроблю. Лишилося тільки придбати машину)
Попередньо, розчарування немає. Ловити приємно, до особливостей потроху звикаю. Точно не хотів би це вудлище у якості єдиного чи основного , але я про це знав ще до придбання.
Далі буде...
Долучені зображення
Тип файлу: jpg IMG_7983.jpg (117,1 КБ, 147 переглядів)

Востаннє редагував @ndrey k: 16.01.2022 о 22:19.
@ndrey k зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
9 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Cesario (20.01.2023), frukt_off (19.01.2022), Lüdwig (31.01.2022), m1g0r (18.01.2022), Sergii Doc (18.01.2022), von Peschkoff (17.01.2022), Балтиец (19.01.2022), Ліквідація за власним бажанням (16.01.2022), метровский (14.02.2022)