Перегляд одного допису
Старий 26.03.2016, 23:42   #351
Саня ZP,UA
 
Аватар для Саня ZP,UA
 
Реєстрація: 18.10.2011
Звідки Ви: Запоріжжя-City
Дописи: 2.992
Сказал(а) спасибо: 2.665
Поблагодарили 13.082 раз(а) в 2.796 сообщениях
філософське полювання

Бувають такі моменти в житті, коли треба прислухатись до свого внутрішнього голосу.

От і в мене так вийшло, що у четвер, на вечір, стоячі на порозі зі снарягою я трохи зупинився і в той момент вирішив на полювання не їхати -(((((
Як завжди, тоді, коли заплановане не здійснюеться на дущі лишаеться неприємний осад, котрий потім шкребе як скажений кіт -)))

Наступного дня зідзвонююсь с хлопцями для заспокоєння душі (а вони поїхали, на відміну від мене), та де там, замість того, щоб почути "празракгавно, течкадула, рібінема" я почув зовсім інше, від чого гарно не стало -((((

І ось, наступного дня, тобто в п'ятницю, я твердо вирішую, що йду на судака-окуня, яких дуже полюбляю в копченому та інщіх виглядах. Хотів зменьшити тиск в ружбайці, бо було дуже твердо заряджати (вода нагрілась від зими), а камінюки я запланував міцні, навіть каленого гарпуна можна об них зігнути, а може й паламати, хто зна ...
Та як завжди, мої ліньки не дали змоги зробити заплановане, так і поїхав з дурною закачкою, вирішив, якщо стане дуже каменючно, буду глушити у голову, як вже було не раз -))))))))

Нарешті я випхався з дому, приїхав, зайшов у воду, майже все добре, тільки виявився прозрак в 1 метр, та течія дурна, все як в страшному сні -)))).
Вирішив довго не плюхатись по тому неподобстві, сину сказав, чекай через годину...
На перших хвилинах впав на ямку, метрів 10, адріналін б'є, бо прозрака нема, течія, та й ще не дуже рознирявся. Під кінець нирку, бачу добрий відблиск амура ( білим віддавав). Провів його поглядом, бо стріляти на вспливанні, та ще й по тінях, то не до мене, хай, краще, підросте до майбутньої зустрічі -)))
Ну все, подумав, це мій зоряний час, зараз буде гарне шото !!!
Та знов сталося не так як гадалося...
Хоча, амура я не знайшов (там дурних не лишилось, вже повідстрілювали ) та без риби не був ...
На черговому нирку зустрів бажаного коропа (бо давненько його в мене не було), полювання вийшло не тривалим, в 30 хв. вклався -)))

Світлину розміщую знов під спойлер...


ваги показали 12 кіл без 5 грамів
тожбо, завдяки моїм лінькам, і рибу знайшов і пробив її наскрізь по діагоналі -)))
отакеє от філософське полювання

Востаннє редагував Саня ZP,UA: 27.03.2016 о 09:49.
Саня ZP,UA зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
30 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей