Перегляд одного допису
Старий 15.03.2015, 21:18   #57
Dohtur78
Banned
 
Реєстрація: 19.05.2011
Звідки Ви: Луцьк
Дописи: 3.204
Сказал(а) спасибо: 8.630
Поблагодарили 16.168 раз(а) в 1.894 сообщениях
Red face

Цитата:
Допис від f40 Переглянути допис
Что....никто не рыбачил? А я опять... Ветер сегодня- штормовой!
Дзядзя Саша,ну що Ви таке говорите ? Уродженець міста Горохова,Волинської області,який вже 20 рік проживає в місті Луцьку,кожні вихідні,як мінімум вихідні !!!,вже третій рік проводить на риболовлі. Сьогодні також налазився,як гірський козел,по кручах і кущах,і,хоча на відміну від погоди в Ваших краях,в нас було комфортно більш-менш ловити,але не заробив навіть жодної покльовки.
Зате вкотре закохався в РХ68,так вона жбурляє,не передати. В мене підхід до налаштувань тормозів на всіх катушках однаковий:максимум одна поділка магнітів,осьовий так,що приманка після падіння приманки ще робить чотири-шість обертів,але навіть жодної мікроборідки не заробив. Правда,був один незрозумілий відстріл,але це пов'язано було не з кидком,на мою думку,а скоріше за все,що шнур вбився,бо ловив дуже тоненьким.
Не знаю що там з рибою зараз твориться,але НОЛЬ,хоча і з приманками експериментував не на жарт. Напевно,щучка родити збирається,з СУДАКОМ в нас біда давним-давно,бо його просто мало. Радує лише те,що товаришу на джиг жерешок півкілограмовий влетів,тобто скоро я почну відриватися по повній.
Шкода лишень,що через жлобів і рагулів,звіти писати рідко доводиться.
Dohtur78 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
15 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей