Перегляд одного допису
Старий 25.01.2019, 22:39   #131
Vladimus
 
Аватар для Vladimus
 
Реєстрація: 19.02.2012
Звідки Ви: Киев, Теремки 1
Дописи: 132
Сказал(а) спасибо: 3.909
Поблагодарили 5.211 раз(а) в 108 сообщениях
І знов за судаком

Вже 2 роки в мене є мрія половить взимку на ратлін (каюсь, надивився у ютубі кацапських роликів, як вони там лупашать) Так ось, пошукав їх у минулому році, позапитував по магазинах і не знайшов...так і не склалось. І ось нещодавно заїхав в один величенький магазин за флюріком і про всяк випадок запитав продавця про так звані "Віби". Він каже є, китайські, але непогані, я прикупив собі 14 грамовий. Сьогодняшню риболовлю твердо вирішив розпочати саме з цієї приманки. Вийшли на точку, всі запускають свої заманухи, запускаю і я. Перша пелька, випробовую гру, підстроююсь, десь 2 хв, пауза і БАЦ, злюча клєвака, перший пішов, не батон, але заліковий. Ура, приманку розловлено, полюємо далі, але тихо у всіх. Змінюємо локацію, перша пелька, знайшов дно, перша проводка, Бац , другий на базі, теж заліковий, в інших поки тихо))) Товариші уважніше придивляються до приманки, кажуть може й не випадково))) Потім дали воду, поміняв ратлін на більш прогонистий бокоплав, з ним вже і упирався цілий день. Було ще 3 кликача до вечора, двох амністував, загальний результат - так собі, але Бажання здійснилось - ратлін активовано! Чого і всім бажаю
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  20190125_075020.jpg
Переглядів: 1131
Розмір:  33,2 КБ
ID:	765440   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  20190125_075047.jpg
Переглядів: 1278
Розмір:  37,4 КБ
ID:	765441  
Vladimus зараз поза форумом  
57 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей