Перегляд одного допису
Старий 14.03.2019, 12:30   #9
Sergii Doc
 
Аватар для Sergii Doc
 
Реєстрація: 25.07.2016
Звідки Ви: Київ, південна половина лівого берега
Дописи: 419
Blog Entries: 1
Сказал(а) спасибо: 1.880
Поблагодарили 697 раз(а) в 131 сообщениях
Дякую за уточнення, і роз'яснення!
Тепер картина мені стає зрозумілішою.

Цитата:
Допис від Стан Переглянути допис
Фестиваль «Kayak Fishing – Start Game» проводится при информационной поддержке форума «Дом рыбака».
Форум "Дом рыбака" надає дружню інформаційну підтримку спорідненим за темою фестивалям. Отже, на це можна розраховувати і в майбутньому. Це надихає.


Цитата:
Допис від Стан Переглянути допис

Сообщение от Sergii Doc
Прошу уточнити: хто гарантує збереження та цільове використання перерахованих коштів: представник Форуму (Домику) Ігор Станіславович - чи представник "Карты рыбака"?
Организатор. В данном конкретно случае, Ігор Станіславович не является представителем Форума (Домика)! )
Спробую пояснити свої побоювання і дещо максималістські прагнення до того, щоб все було правильно та відкрито, без підміни понять та відповідальності - тому і намагаюся спонукати до чіткості визначень.


Можливо, я не настільки соціально активний рибалка і таке подібне. Але я ніколи не мав дотепер справи з фірмою "Карта рыбака", і тому, як споживач їхньої послуги - платної участі в Фестивалі - природньо занепокоєний долею чималої для мене суми грошей, як на сьогодні.
У намаганні все ж-таки знайти точку довіри, і взяти участь, я намагаюся спертися на відомі мені механізми і людей: авторитет спільноти й адміністрації Домика.
В цьому організатори Фестивалю мені відмовляють і кажуть: ніяких гарантій, на Форумі лише незобов'язуюче повідомлення, а гроші збирає інша фірма, до якої Форум не має стосунку, і за достовірність збирачів коштів під дахом Форуму не відповідає.

Вибачте, тоді питання до модераторів: ч це вважається нормальною практикою на Форумі?

Або є якийсь зв'язок між адміністрацією Форуму і Фестивалем на рівні людей, які своїм авторитетом на Форумі підтримали б Фестиваль. Його треба просто озвучити офіційно,і все.
Тоді я вже без сумнівів і всіма силами постараюсь знайти гроші, заздалегідь перерахувати, і взяти участь, бо це і мій напрямок в рибній ловлі.

Якщо ж організаторами Фестивалю підкреслюється, що на гарантії не розраховуйте-це спричинює, як кажуть англійці, "природні сумніви і підозріння". Ключове слово - "природні".

Тим паче, для чого такі сумніви пробуджувати, заперечуючи зв'язок і відповідні гарантії, якщо зв'язок на рівні осіб-організаторів є очевидним?




З приводу об'єднання. Особисто мені все зрозуміло, з приводу Вашого проекту. Я не проти нього - навпаки, побільше б нам індивідуальних проектів, які нас об'єднують! Хай би кожен зробив би хоч по пів-проекту, жили би по-іншому. Поступово доросли б до якогось клубного чи громадського об'єднання.
Почнемо з 13 квітня
Sergii Doc зараз поза форумом