Перегляд одного допису
Старий 13.01.2024, 08:35   #25
Оzzy
Pasha
 
Аватар для Оzzy
 
Реєстрація: 21.02.2006
Звідки Ви: Киев. Инженер.
Дописи: 16.976
Сказал(а) спасибо: 5.221
Поблагодарили 17.322 раз(а) в 5.018 сообщениях
Скидаю редуктор, розбираю.

Забувся. Спочатку про причини того самого попадання водички. На момент мого розбору сальники стояли нові, але ж з ними редуктор майже не експлуатувався. Окрім первісною обкатки, котру я робив, але я іі робив майже без навантаження, навіть декілька разів гвинта знімав.

Локаціі попадання води я вирахував майже одразу. Це торсіонний вал, сальники нижче помпи, та гребний вал, його вихідні сальники. Але!!! Ніхто при заміні РТВ навіть не думав розбиратися з поверхнею самих валов, мова іде саме про контактні місця поверхонь, що працюють по кромках сальників.

Торсіонний вал. Фото не збереглося. Там було достатьно зажати вал у патроні токарного верстата, підвести "бабку", і аккуратно попрацювати "нульовкою", увімкнувши мастильну-охолоджувальну рідину.

Гребний вал. Збереглося тільке одне фото. Нажаль. Тому вірте на слово, під нагрузкою редуктор попрацював би годин з 10 - буле б то саме молоко емульсіі! При цьому, на валу була ланка, котра "гризла" опорну бронзову втулку самого гребного вала, бо у цьому місці немає классичного підшипника кочення, а є саме втулка. Оставити як є - "гризло" почало б розвиватися в прогрессії. З цим потрібно було щось робити.
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG-c7ba8c0e3e03ee71c10a0d8b9754ff68-V.jpg
Переглядів: 93
Розмір:  59,8 КБ
ID:	980141  

Востаннє редагував Оzzy: 13.01.2024 о 08:57.
Оzzy зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням