Перегляд одного допису
Старий 22.01.2008, 12:07   #72
Trolik
Слава Україні!!!
 
Аватар для Trolik
 
Реєстрація: 21.02.2006
Звідки Ви: Київ, Феофанія
Дописи: 5.597
Сказал(а) спасибо: 7.088
Поблагодарили 5.429 раз(а) в 2.112 сообщениях
Як всидіти однією імхою на двох стільчиках

Вставлю и свою имху, т.я. користувався і девайсом, схожим на рекомендований Тоха007, і стільчиком, подібним до того, що рекомендує Индеец.
Коли мова йде про нерівний берег - тут питань немає, тільки крісло з регульованими ніжками і спинкою. Додаткові зручності (фічі) - столик для дрібних прибамбасів і кріплення для вудлища. Правда вага...
Другий девайс значно легший і коли я йду, приміром, на київську набережну, то беру його. До того ж там можна присобачити парасольку, просунувши її дишло хитрим макаром через трубки каркасу . А на набережній парасолька гіперактуальна. Столик теж присутній і кишеньки для баночного пива...
Взагалі я б сформулював такі вимоги (у порядку важливості):
- комфорт для спини (буває сидиш дуже довго і тут допомагає зміна нахилу спинки крісла);
- вага (часто-густо місце розвантаження т/з і місце риболовлі досить віддалені одне від одного. А ще ж доводиться волокти кофр з вудлищами, 20 кг прикормки, грузи тощо);
- якість матеріалів;
- престижність марки виробника (коли сидиш на кріслі з написом "Рейнджер" - тоді ніхто не питає, скільки променів у зірки, вигаптуваній на твоїй куртці).
Trolik зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням