Перегляд одного допису
Старий 23.03.2007, 11:45   #206
Trolik
Слава Україні!!!
 
Аватар для Trolik
 
Реєстрація: 21.02.2006
Звідки Ви: Київ, Феофанія
Дописи: 5.597
Сказал(а) спасибо: 7.088
Поблагодарили 5.429 раз(а) в 2.112 сообщениях
2 VIVA

Імхо, катушка може бути причиною.
1. Не працює підшипник в роликові жилкоукладчика. Саме це викликає перекручування шнура. У мене аналогічна проблема виникала на Джексон Вотус 4000 вже на 2-й рибалці . Пофіксити трабл можна звернувшись по гарантії або завезти катуху на Борщагівську 210.
2. Не відрегульований поздовжній хід шпулі. Він регулюється шайбами, що знаходяться на центральній вісі. Тобто, катушка мотає більше "на перед". Для регулювання таких шайб треба додати 1-2. Аналогічна проблема у мене виникала на СПРО Агрессів ЛЦС 4500, але вона мотала зі зміщенням "назад". Трабл пофіксив самостійно, просто взяв катушку у черговий виїзд на щуку і коли тролінгував , розпустивши шнур знімав шайби, поки не досяг бажаної намотки.
Можливо винен і шнур, т.я. він у "свіжому" стані трохи жосткуватий. Це внаслідок того, що шнур просоченний різними додатковими речовинами, які за 5-10 рибалок повністю вимиваються (вірніше їх надлишок, те що необхідно для нормальної роботи шнура залишається ).
2 Рома (РМ) Шановний, не гарячкуйте, камрад VIVA поради питає, а ви одразу ... Так людина й "шутки юмора" може не зрозуміти .
Trolik зараз поза форумом