Перегляд одного допису
Старий 31.03.2015, 21:29   #222
Radul
 
Аватар для Radul
 
Реєстрація: 12.09.2009
Звідки Ви: Рівне
Дописи: 1.024
Сказал(а) спасибо: 7.699
Поблагодарили 7.721 раз(а) в 684 сообщениях
всеж таки поїхав. поїхав сам приїхали вдвох. з самого ранку не їхав, думав піде дощ-не поїду, хоча погода така, що в любий момент могло штормануть і виїхати з берега буде проблема. лишню сотню в карман "на трахтора" і в дорогу.
костюм- старий пінакл, рукавички не міняв на перчатки і непошкодував.
сплав виявився нуднуватим і вже через якусь пару годин стало прохолодно. ділянка майже без завалів, тому проходжу швидко. темні ямки перевіряю ретельно але все в пусту. під берегом в кущі сидять декілька головників 400-600 гр. з плотвицею, йду далі. за поворотом виходжу з неглибокої ямки і помічаю знайомий силует. можливо я його підняв з ямки. висів над дном на несильній течії. ми могли розминуться і навіть в нього був величезний шанс дременуть, якщо ні, значить я його використаю: я йду по течії, а він стоїть з ліва, якраз під руку. всю нирялку фонарь увімкнений, погода сильно похмура. і якби не ліхтар пройшов би точно мимо. частково засвічую фрагмент темного тіла, легкий але швидкий доворот кисті в сторону голови і "пуск". підібрав його швидко, обмотався линьом як ковбаса.
майже 23, за фото сорі, хотілося щоб хтось розібрав цю холоднючу рибку, а я в цей час попиваючі гарячий чай розповідав про процес. намерзся, страшенно. ще привіз з полісся камінець бурштину. ну про це згодом.
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_4509.jpg
Переглядів: 436
Розмір:  179,5 КБ
ID:	428661   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  Зобр063.jpg
Переглядів: 427
Розмір:  79,0 КБ
ID:	428662  
Radul зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
40 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей