Перегляд одного допису
Старий 22.10.2019, 15:57   #764
taipen
 
Реєстрація: 10.02.2012
Звідки Ви: Львів
Дописи: 209
Blog Entries: 1
Сказал(а) спасибо: 25
Поблагодарили 76 раз(а) в 7 сообщениях
Цитата:
Допис від SBK Переглянути допис
Извините. Но Ваша проблема надумана. Я не держал заводского Кроя- но по фото из Нета Там " обливной" тип тюльпана. Подобный или аналогичный можете купить у Вадима или Алексея на Сайтах и не обязательно Торзайт. Торзайт это Круто Так как я не знаю заводских удочек Кроя,а знаю только бланки -то предполагаю что у Вас либо 5 либо 6 кольцо. Ну а посадочная трубка думаю 4.5 . ( Это по памяти 1.87 мм) Померяйте за " бондажем" тюльпана и закажите. Проблем не вижу. С уважением. Всё Имхо. http://www.customrods.com.ua/rodbuil...4-5-4-5-detail Думаю" предполагаю" что этот можно поставить" без потерь в Сознании"

Я не родбілдер, 70% написаного я не зрозумів, саме тому питав конкретне маркування тюльпанів (Fuji TFST чи T-KGTT чи ще який?) - щоб пошукати і віддати людині яка то буде робити. Знайомий майстер просто попросив самому розібратись з кільцями і найти, бо трохи напряг з часом.
На випадок продажі хотів би поставити рідне, але якщо буде космічна ціна то поставив би аналогічний в титані фуджік, якщо такий є, або близький до нього (теж потребую артикули тюльпанів)

додам фото того що було

Востаннє редагував taipen: 22.10.2019 о 16:16.
taipen зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням