Перегляд одного допису
Старий 20.09.2022, 09:00   #967
Andron
Модератор
 
Аватар для Andron
 
Реєстрація: 09.03.2006
Звідки Ви: Киев
Дописи: 14.634
Сказал(а) спасибо: 18.435
Поблагодарили 32.634 раз(а) в 7.339 сообщениях
Цитата:
Допис від Ромка Переглянути допис
Дивився схоже відео, там мужик розказував, що не треба зловживати натягом, бо отримаєш U-подібний профіль. В цьому я й перестрався, перемотаю тугіше. До речі, в певній мірі такий ефект і з "м'ясорубками" спостерігається, де є черв'як. Якщо катушка схильна мотати шнур з впадиною посередині, то сильний натяг зробить той ефект виразнішим.

З книжками ок, але я тепер розжився приспособою, взяв на флагмані під час акції, на алі є такі самі. Досить зручна штука. Я ще доповнив її. Купив алюмінієвий пруток 8мм, тепер якшо переставити конуси/пружинки/затискачі на шмат прутка і вставити це все в шуруповерт, то дуже зручно змотувати шнур з шпуль назад на бобіни.
Профіль на шпулі, по-хорошому, до одного місця, немає сенсу ганятися за ідеальним профілем. У свою чергу, кострубатий профіль - це показник того, що котушка використовується не за призначенням в плані шнур/жілка, товщина шнура, кількість та інше... Ми, найчастіше, мотаємо нетовсті, а нерідко і м'які, шнури на мульты для лову товстим флюром і хочемо красивий профіль , такого не бува Що стосується натягу. У ідеальному випадку натяг формується при лові. Який сенс мотати шнур з сильним натягом якщо при першій же проводці він ляже на 100% з іншим натягом? Тому або ми удома намотуємо з натягом аналогічним як на риболовлі, або мотаємо абияк, а на риболовлі розпускаємо шнур по воді і мотаємо в робочому стані. Коли мотаємо удома, кращий помічник це дружина, яка притримує шпулю з шнуром з необхідним натягом
Andron зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
GBR (20.09.2022), TeHb (20.09.2022)